−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 70 godzin 5 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Pomoc dla EMU Australia

  %25. %10. %2016      Ze świata mody

Miliony ludzi na całym świecie piją nieczystą wodę, która powoduje poważne choroby. Coraz więcej niewinnych dzieci umiera z powodu AIDS, malarii lub niebezpiecznych odorów. Kobiety i ich dzieci mają długie godziny czystej wody, ponieważ nie mają wyboru. Dlatego też EMU Australia zdecydowała się pomóc.

EMU Australia to wiodąca australijska marka butów, która wierzy w piękne, proste i wygodne produkty i dąży do poprawy naszej podróży przez życie. EMU opiera się na czysto naturalnych produktach , wykorzystuje wysokiej jakości materiały, takie jak kożuch i wełna, i prezentuje wiele innowacji z roku na rok.

EMU Australia połączyło siły z międzynarodową organizacją charytatywną WaterAid, aby wspierać niedobory wody pitnej. Stara się uzyskać czystą wodę dla każdego człowieka. Dzięki temu partnerstwu, 19 najbiedniejszych społeczności świata jest "za wodą" i dlatego ma płynne podejście do wody pitnej.

Poprawiając dostęp do wody pitnej i skuteczną higienę, WaterAid pomaga zapobiegać chorobom. Zmniejsza liczbę zgonów związanych z zanieczyszczoną wodą. Dzieci mają znacznie więcej czasu na naukę, a dorośli mają możliwość poprawy warunków życia.

Organizacja skupia się szczególnie na Timorze Wschodnim i Papui Nowej Gwinei . Właściciel EMU Paul Neat Timor Wschodni osobiście odwiedził, by zobaczyć na własne oczy nędzę tego obszaru.

A jak przebiega współpraca? Jeśli kupisz wodoodporne szelki EMU lub inne opony, przyczynisz się do tego projektu. Za każdy zakup otrzymujesz praktyczną metalową butelkę . Butelka będzie Ci przypominać za każdym razem, gdy dobrze zrobisz, że naprawdę pomagasz tam, gdzie jest to potrzebne. Tak więc, każda butelka tej butelki, zdajesz sobie sprawę, że tylko jedna z tych społeczności pije czystą i zdrową wodę. A jeśli chcesz pomóc, zdobądź buty EMU i bądź inny!

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?