−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 69 godzin 57 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Pomysły na prezenty na Walentynki

  %09. %02. %2016      Ze świata mody

Walentynki to święto, w którym ludzie muszą udowodnić swoją miłość. I chociaż jesteśmy zwolennikami miłości do udowodnienia każdego dnia, kochamy to święto. Nie tylko masz powód, by przygotować romantyczną niespodziankę dla ukochanej osoby, ale możesz także zatrzymać się na chwilę i zdać sobie sprawę, jak ważne jest dla ciebie drugie.

Na przykład możesz to zrobić, wybierając prezent dopasowany do Twojej miłości. Właśnie dlatego jesteśmy tutaj :) Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka drobnych wskazówek, jak zrobić prezent, który możesz cieszyć i jaki prezent jest najlepszy na Walentynki. Nie obawiajcie się, na pierwszy rzut oka, kwitnące serca - wyrażają to święto. A jeśli wybierzesz odpowiedni prezent, serce po prostu umieści go w kategorii "Walentynki".

Jaki prezent na Walentynki jest najlepszym prezentem dla kobiety ? Każda kobieta doceni torebkę ! Dlatego możesz wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twojego ukochanego, lub możesz uzyskać poradę od nas. Przygotowaliśmy walentynkowe wydarzenie, w którym masz 10% zniżki na wszystko z sercem. Co powiesz na mały crossbody z pięknym motywem, który nie ominie serca?

Desigualowa torebka

Motyw walentynkowy można znaleźć na swetrze lub kamizelce Desigual. Ta hiszpańska marka znana jest z serca (i innych) wzorów, dzięki czemu można jej używać w Walentynki. Tutaj też - nie musisz wybierać ukochanych motywów, szukać innych ubrań Desigual - kobieta będzie cieszyć się wszystkim.

desigual top

Kolejną wielką miłością dla kobiet są ich buty. A jeśli chcesz znaleźć kreatywny i oryginalny prezent, buty Melissy są w porządku. Plastikowe buty z wbudowanymi esencjami zapachowymi oraz ciekawy design będą idealne na wiosnę i lato. Jeśli nie wybierzesz żadnego z butów Melissy, na pewno wybierzesz buty Mel'a .

Buty Melissa

Jeśli obawiasz się, że nie masz takiego rozmiaru i wolisz wybierać spośród wielu konkretnych prezentów, mamy dla Ciebie marki Santoro i Disaster. Te marki oferują niezliczone torby kosmetyczne, małe torebki, stylowe portfele i wiele więcej.

I oczywiście nie zapominamy o wskazówkach dla was, drogie panie :) Wybór odpowiedniego prezentu dla mężczyzny jest czasami bardzo skomplikowaną rzeczą. Mężczyźni, którzy rozwiązują to, na co wyglądają publicznie, są zwykle bardzo wymagający i szczególnie wymagający dla rzeczy, których naprawdę chcą. Ale wierz, że możesz zaskoczyć ukochaną osobę. Bądź inny ...

Dla mężczyzn możesz wybrać oryginalne buty. Jako idealny prezent polecamy staromodne klasyki Converse i nasze najnowsze wiadomości - Inkkas . Buty Inkkas, znane z nietypowego motywu, można przeczytać w naszym magazynie "Różne" . Te buty mają większą rolę niż upiększanie strojów.

Innym oryginalnym kawałkiem, który można wykorzystać jako prezent dla mężczyzn na Walentynki jest bielizna. I nie ma żadnych. Marka Happy Socks wyprodukowała piękne skarpety i bieliznę. A jeśli nie wybierzesz od nich i nadal jesteś twoją kochaną połową dla tego klasyka, zdecydowanie wybierzesz z tradycyjnej bielizny Calvina Kleina.

Skarpety Happy Socks

Wierzymy, że zainspirowaliśmy Cię wystarczająco. Teraz to zależy od ciebie;) Więc piękny dzień zakochany w każdym!

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?