−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 185 godzin 48 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Pomysły na prezenty na Walentynki

  08. 02. 2019      Ze świata mody

Już za parę dni będą Walentynki, święto wszystkich zakochanych, dlatego jest tu i teraz ten odpowiedni moment na to, abyśmy narzucili Ci kilka pomysłów na prezenty dla Twojej drugiej połówki, dla siebie, dla Twoich bliskich i ukochanych. Po prostu dla każdego, kogo lubisz. Jeśli szukasz pomysłów, spokojnie, mamy dla Ciebie nawet kilka wspaniałych pomysłów. Chodźmy na nie zerknąć.

Walentynki to dzień, kiedy każdy powinien robić romantyczne i przyjazne gesty. Podaruj swoją miłość świeczką Woodwick w tematycznym odcieniu z przyjemnym zapachem. Kobieta zawsze stwarza dom, dlatego po zapaleniu będzie ta świeczka przypominać trzeszczący ogień w kominku, dzięki drewnianemu knotowi stworzy odpowiednią romantyczną atmosferę.

svíčky Woodwick

Swojej ukochanej na pewno sprawisz radość nawet ponadczasowym i stylowym prezentem w postaci akcesoriów modowych Calvin Klein. Uwierz w to, że czapką, chustą lub torebką na pewno niczego nie zepsujesz. Jeśli odważysz się odgadnąć odpowiedni rozmiar, kup swojej ukochanej wysokiej jakości bieliznę Calvin Klein. I podaruj tak nie tylko ją, ale równeż siebie.

Udoskonal swoją ukochaną typowymi kolorami od głowy po pięty. Kup dla obuch urocze kapcie od czeskiej marki Slippsy, mamy je w wykonaniu damskim i męskim. Z nimi na pewno nie zrobisz błędu, ani z luksusową bielizną Tommy Hilfiger i na pewno nie zlekceważ kwiatów.

Kocha Twoja kobieta, oprócz Ciebie, popularną hiszpańską markę Desigual? W takim razie jest dla niej torebka Desigual odpowiednim wyborem. Ta czerwona ślicznotka jest nie tylko w tematycznym odcieniu walentyńskim, ale ożywi wszystkie outfity. Z Twojej damy zrobi laskę podczas każdej okazji i na dodatek będzie się cieszyć z tego, że wymyśliłeś tak wspaniały prezent. Tego możesz być pewny. 

 

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?