−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 167 godzin 53 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Powrót do szkoły! Stylowo.

  01. 09. 2019      Ze świata mody

Ola ola, chłopców i dziewczyn szkoła woła!

Wakacje zleciały błyskawiczną szybkością a już nastąpił początek roku szkolnego.
Czy idziesz do szkoły pierwszy raz czy powracasz do niej po raz kolejny, nie zapomnij z rodzicami o tym, że musisz do szkoły stylowo...

back to school

Dlatego mamy dla Ciebie kilka pomysłów! Ponieważ Desigual w kolekcji jesień/zima 2019 przynosi niewiarygodne produkty dla małych księżniczek, szalonych modnisi i dorastających dziewczyn, dla mniejszych łobuzów, większych dzikusów i dorastających chłopców.

dětské oblečení Desigual

Sukienki dziewczęce Desigual, bluzy dwustronne, twarzowe koszulki a wygodne leginsy wszystkie dziewczynki pokochają a będą w nich gwiazdą nie tylko w szkole, ale również na zakupach z mamuśką a na wycieczkach z całą rodziną. 

Każdy chłopiec nie powinien wtopić się w tłumie nawet swoją odzieżą. Bluzy lub koszulki z "Marvelowskimi" Avengers zrobią z niego bohatera nawet podczas zwykłych dni.

A ponieważ nie chodzi tylko o to, co mają dzieci na sobie, rzuć okiem również na potrzebne buty na przebranie w szkole marki Crocs, bezkonkurencyjnie komfortowe z kolekcji Literide, lekkie a odporne lub niezbędne zeszyty a zestawy pisarskie Santoro. 

chlapecká trička Desigual

Lekcja inspiracji kończy. 
A wy, dziewczyny a chłopcy, wszkoczcie do tego roku szkolnego prawą nogą!

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?