−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 68 godzin 38 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Powrót do szkoły z marką Santoro

  %19. %08. %2021      Ze świata mody

Początek roku szkolnego jest tuż za rogiem. I przynosi dzieciom dużo radości, przyjaciół, nowych doświadczeń i nowego wyposażenia szkolnego, z którym każdy szkolny dzień będzie trochę szczęśliwszy.

Mamy super sprzęt szkolny głównie dla małych księżniczek. Marka Santoro ze swoimi lalkami Gorjuss nieustannie wprowadza nowe kolekcje, które uwielbiają małe dziewczynki. A teraz znowu tu jest! Wiadomości, które zdobędą uwagę i serce dziewczyny. Każda dziewczyna będzie chciała je łączyć i łączyć tak, aby ich kolekcja Santoro była jak największa.

Santoro

Powinniśmy zacząć od plecaków, których potrzebuje każdy uczeń. Plecaki Santoro mają wyściełane plecy i paski, co docenią nie tylko dzieci, ale także ich rodzice. Nie powinno mu zabraknąć super piórnika , pełnego długopisów, kredek, markerów i innych potrzebnych rzeczy. Do wyboru są dwupiętrowe, trzypiętrowe i proste kieszenie zapinane na zamek, do których z łatwością wrzucisz przybory do pisania.

Dziewczynkom spodobają się również zestawy do pisania, w których znajdziesz również urocze zeszyty, temperówki czy gumki. Istnieje również możliwość dopasowania portfela lub breloczka do szkolnego wyposażenia. Małe dziewczynki będą mogły pochwalić się całą kolekcją edycji Gorjuss.

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?