−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 166 godzin 28 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Praktyczne portfele Desigual

  24. 10. 2014      Ze świata mody

Podstawą każdej torebki jest posiadanie wysokiej jakości praktycznego portfela. Kupisz je w nowej kolekcji Desigual Jesień / Zima 2014. Desigualowe portfele wykonane są z trwałych materiałów tekstylnych i oferują różnorodne pomysłowe wzory. Posiadają kilka oddzielnych schowków dla maksymalnego komfortu i funkcjonalności dla każdego właściciela.

Desigual Mix Portfel Flojigsaw Desigual Mix Portfel Flojigsaw

Te małe portfele Desigual są wykonane z materiału tekstylnego i wewnątrz skóry ekologicznej. Są one mocowane do patentu i są podzielone na 2 części. Zgodnie z pierwszym patentem, jest mała kieszonka na zamek i 3 przegródki na inne dokumenty. Zgodnie z drugim patentem, portfel ma 6 przegród na karty, 1 na banknoty i 3 przegrody na inne dokumenty. Portfel posiada wolną kieszeń z tyłu.

Desigual Lengueta Seduccio Carry Desigual Lengueta Seduccio Carry

Innym typem są praktyczne, mniejsze portfele z zamkiem patentowym. Zawiera 4 przegródki na karty, kilka więcej na inne dokumenty i małą kieszeń zapinaną na suwak z 2 kieszeniami.

Desigual Wallet Lengueta Bolas Rojas Carry Desigual Wallet Lengueta Bolas Rojas Carry

Następnie te eleganckie portfele mają większe wymiary z metalową dekoracją. Wewnątrz znajduje się szczególnie wyjmowany slot na karty i większe dokumenty, a następnie kieszeń na suwak na małe monety i inne schowki na karty, które mają ten portfel razem 18.

Desigual Ziparound Dodatkowy portfel Desigual Ziparound Dodatkowy portfel

Inny rodzaj portfela Desigual zawiera 6 przegród na karty, 4 inne dokumenty, wyjmowaną kieszeń na patki z zapinaną na zamek kieszeń i 4 przegródki na karty oraz przegródki na zdjęcia. Wewnątrz znajdziesz również komorę na ołówek, małą kieszeń zapinaną na suwak i zewnętrzną kieszeń zapinaną na zamek z tyłu. Portfel ma również odpinany mały pasek i możesz używać portfela jako małej szczotki ręcznej.

Desigual Twolevels Flower Geometri portfel Desigual Twolevels Flower Geometri portfel

Desigualowe portfele, które można również nosić jako papier do pisania. Te portfele Desigual posiadają dwie główne kieszenie zapinane na suwak - jedną na małe monety, drugą na karty, banknoty i dokumenty. Portfel posiada odpinany pasek do użycia jako podkładka do pisania.

Portfel Desigual Doublezipp Labios Portfel Desigual Doublezipp Labios

Innym jest ten przestronny portfel Desigual . Ma dwie kieszenie zapinane na suwak - jedną na małe monety i banknoty, druga zawiera kieszenie na karty, w tym miejsce na ołówek.

Portfel Desigual Maria Estambul Portfel Desigual Maria Estambul

Ostatnim typem są te piękne przestronne portfele z osobną kieszenią na suwak wzdłuż obwodu portfela do maleńkiej. Miejsce do przechowywania kart i banknotów znajduje się w kieszeni z zamkiem patentowym. Jest 14 przedziałów na karty, kasety na zdjęcia i kieszeń na banknoty oraz inne pojemniki na inne dokumenty.

Więc wybierz: https://www.different.cz/penezenky__desigual

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?