−15 % na wszystko (oprócz marki Anekke + Kara) z kodem EXTRA15Kończy za 142 godzin 37 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

PŘEDSTAVENÍ SPORTOVNÍ ZNAČKY UNDER ARMOUR

  09. 11. 2018      Different TV CZ / SK

POD RAMIĘ

Sport trzy razy, sukces, sukces, sukces!

Tutaj w Different mamy nie tylko miłośników mody, ale także miłośników sportu. Dlatego z przyjemnością witamy nową markę sportową UNDER ARMOR. A ponieważ ta marka ma charakter wyłącznie sportowy, przygotowaliśmy dla Was specjalny odcinek Different TV.

Tradycyjną kompozycję Simčy i Nikola zastąpiła dotychczas ukryta para Radek i Martin. Krótko mówiąc, faceci, którzy lubią sport, w ciągu trzech minut przekażą ci tyle informacji, ciekawych informacji, które będziesz oglądać.

Dużo mówiliśmy o UNDER ARMOR. Najbardziej podstawowe punkty początkowe tej marki powstały w 1996 roku z pomocą założyciela Kevina Planka. Ta marka jest wyjątkowa od tego roku, ponieważ sprawia, że ubrania są dostosowane do sportowców. Czy jesteś szyty na miarę?

Marka została wykonana ze specjalnych mikrowłókien, które zapewniają najlepszy komfort, który pomoże Ci osiągnąć naprawdę świetną wydajność. Powiedziano już wystarczająco dużo i szkoda byłoby pozbawić chłopców takiej premiery.

Życzymy wielu sportowych wrażeń, sukcesów całej drużynie. Różnych, a w przypadku marki UNDER ARMOR jest to podwójna prawda.

ODZIEŻ SPORTOWA

Opublikowany przez: Martin Špeta

Podobał Ci się ten artykuł?