−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 51 godzin 0 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Poradnia modowa

Prezent na Walentynki - co kupić?

  %28. %01. %2019      Jak się ubrać

Co roku mam problem z tym, jaki prezent kupić swojej żonie na Walentynki. Chyba mi z tego pęknie głowa. Mogę prosić o pomoc lub jakieś pomysły, co kobieta we Walentynki doceni? Ona lubi modę, ale boję się kupić jej sukienkę lub coś w tym stylu. Pomyślałem o świeczce? Z przyjemnością wysłucham Państwa pomysły na Walentynki. I uważam, że więcej mężczyzn może to zainspirować.

Odpowiedź

Prezenty na Walentynki to jest alchemia :) Połowa ludzi je obchodzi i kocha a druga połowa je nienawidzi. Ale my uważamy, że kiedy dwie osoby kochają się i sprawiają sobie radość, nigdy tego nie jest za wiele :) Najczęstsze prezenty są według statystyk: 
  • kwiaty
  • czekolada
  • bielizna

Kwiaty a czekolada, to samo cały czas w kółko. Nudaaaa. Ale jako prezent na Walentynki może Pan wypróbować na przykład bieliznę damską Calvin Klein. Nasza ankieta odkryła również fakt, że kobietom najbardziej sprawi radość świeczka. Może są skromne i nie chcą od swoich mężczyzn dostawać drogich prezentów. Jakie one miłe, prawda? Dlatego zalecam Panu wypróbować świeczkę Yankee Candle. Przy niej mamy stuprocentową pewność, że sprawi radość każdej kobiecie ;)

Yankee Candle - Prezent na Walentynki