−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 68 godzin 37 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Prezenty wielkanocne

  %13. %04. %2020      Ze świata mody

Wielkanoc, święto wiosny, celebrujące zmartwychwstanie Jezusa Christusa. Wiąże się z nią wiele pięknych tradycji jako jest chodzenie ze święconką, pieczenie baranka, kolorowanie pisanek i polewanie się wodą. A my z Differenta mamy swoją tradycję wielkanocną. Sprawić Ci radość.

Najważniejszym prezentem od nas są torebki. Ponieważ te kocha każda kobieta bez różnicy wieku, wyglądu i własnego stylu. Każdej z nas sprawi radość, więc może pojawi się w koszyczku od zajączka... Małe, duże, przez ramię, do ręki, wielofunkcyjne, eleganckie i figlarne. Wszystkie mamy dostępne w magazynie i czekają tylko na to, aż wyczarują uśmiech na twarzy właśnie Tobie.

Już widziałaś na przykład nową kolekcję od coraz bardziej ulubionej marki Anekke? Z tej czuć wiosnę i romantykę. A co dopiero eleganckie torebki Calvin Klein. Te oczarują Cię nie tylko wiosenno-letnimi jasnymi kolorami, ale również nietypowymi kształtami.

Naszym gorącym faworytem są z pewnością plecaki Desigual w wielu wykonaniach. W porównaniu do torebki biorą pod uwagę Twoje plecy i designy z nowej kolekcji po prostu Cię zaskoczą. Wybrać możesz skromny, pomysłowy i bardzo elegancki model i uwierz w to, że ściągnąć go po prostu nie będziesz chcieć. Do dzisiejszej północy na dodatek uzyskasz unikatowy rabat. Znajdź zajączka wielkanocnego i rabat jest Twój! Życzymy Ci udanego polowania, nie tylko na zajączka, ale również na Twoje wymarzone produkty.

velikonoce

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?