−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 167 godzin 33 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Poradnia modowa

Produkuje marka Yankee Candle zapachy do samochodu?

  25. 02. 2020      Jak się ubrać

Dzień dobry,

szukam odpowiedniego prezentu dla mojego chłopaka, który pracuje jako kierowca. Ponieważ lubi jeden zapach od świeczki od Yankee Candle, którą jakiś czas tem kupiłam do naszego mieszkania, pomyślałam sobie, że może YC produkuje również zapachy do samochodu? Mogłabym je kupić u Państwa?

Dziękuję za odpowiedź

Teresa 

Odpowiedź

Miłego dnia, Tereso!

Ma Pani wspaniały a oryginalny pomysł na prezent! Yankee Candle produkuje zapachy do auta a u nas oczywiście może je Pani kupić!

Regularnie wybieramy top zapachy do samochodu Yankee Candle, które na dodatek neutralizują nieprzyjemne zapachy, proszę zerknąć! TUTAJ

Marka oferuje zapachy w 2 rodzajach zawieszenia:

Rodzaj Vent Stick jest drobniejszym produktem w formie klamerek/pasków. Opakowanie zawiera 4 klamerki. Każda wytrzyma mniej więcej przez 14 dni, dzięki czemu ożywi wnętrze samochodu przez 60 dni.

Drugim rodzajem jest Vent Clip, który jest bardziej okrągły a ma wyraźniejszy kształt. Zapach w tym wykonaniu wytrzyma przez 6 tygodni.

To, który zapach sprawi radość właśnie Pani ukochanemu?? :)

Miłego a trochę differenta dnia życzy Małgosia za całą ekipę z Differenta.pl

Yankee Candle vonné kolíčky do auta Midnight JasmineYankee Candle vonný clip do ventilace Clean CottonYankee Candle vonné kolíčky do auta Vanilla CupcakeYankee Candle vonný clip do ventilace New Car Scent