−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 36 godzin 34 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Módní Affiliate Program

Program partnerski modowy Differenta.pl

To naprawdę proste! Umieść nasz baner reklamowy na swojej stronie internetowej (może to być również blog), a my zapłacimy Ci prowizję od każdego klienta, który do nas od Ciebie przyjdzie i kupi COKOLWIEK ;)

 

Chcę zostać partnerem CJ Jestem już partnerem i chcę wygenerować baner

 

Dlaczego używać właśnie banerów Differenta.pl?

Ponieważ sprzedajemy piękne produkty, które ludzie uwielbiają (wysoki wskaźnik konwersji) i dlatego też dla Ciebie jest dobre mieć prowizję od sprzedaży 11% ;) Oferujemy popularne, ciekawe marki światowe, które są bardzo na czasie. Wszystko w świetnych cenach. Dodatkowo mamy piękne, zabawne, kolorowe i jednocześnie stylowe banery modowe.

Banery i ich rozmiar wybierasz sobie Ty

Wybierz z naszej oferty pięknaych banerów zgodnie z kategorią, która pasuje do Twojej witryny. Wybierz rozmiar, daj sobie wygenerować prosty kod i wklej go do swojej witryny. To przecież łatwe.

Wypłacanie wynagrodzenia?

W przypadku naszego programu partnerskiego, regularnie co miesiąc wypłacamy wynagrodzenia. Jeśli warunki w Sieci Partnerskiej CJ są spełnione.

Skąd wiesz, że klient pochodzi z mojej strony?

Banery zawierają unikatowy link/kod, który informuje nas o tym, że odwiedzający przyszedł z Twojej strony (system zapamiętuje odwiedzającego przez 30 dni!). Następnie system śledzi go, aż do momentu, kiedy zamówienie zostanie zakończone - potem otrzymasz wynagrodzenie. Jesteśmy częścią największej sieci afiliacyjnej Commision Junction (CJ) i wszystko pilnuje ta sieć. Nie możemy a nawet nie chcemy oszukiwać. Chcemy obustronnej satysfakcji ;)

Na swoim koncie CJ możesz śledzić aktualny stan twoich wynagrodzeń. Pod koniec miesiąca wypłacimy Ci twoje wynagrodzenie.

Jak zostnę partnerem i jak zacznę zarabiać?

  1. Zarejestruj się. Prześlemy Ci dane logowania do systemu.
  2. Wybierz TUTAJ banery, ​​które podobają Ci sią najbardziej.
  3. Umieść banery na swojej stronie i możesz zacząć śledzić swoje nagrody.

Czy masz kanały XML?

Tak;)

Zboží.cz

https://www.different.cz/xml/zbozi.xml

Heuréka.cz

https://www.different.cz/xml/heureka.xml

Kanał dostępności Heuréka.cz

https://www.different.cz/xml/heurekasklad.php

Google Merchant

https://www.different.com/xml/google.xml

Heuréka.sk

https://www.different.cz/xml/heureka-sk.xml

NajNakup.sk

https://www.different.cz/xml/najnakup-en.xml

 

Chcę zostać partnerem CJ Jestem już partnerem i chcę wygenerować baner

 

Co mogłoby Cię jeszcze interesować?

  • Pliki cookies są ważne przez 30 dni
  • Otrzymujesz prowizje od wszystkich zakupów dokonanych przez klientów w ciągu najbliższych 30 dni od kliknięcia naszej reklamy w Twojej witrynie.
  • Wiarygodny operator sieci partnerskiej. Spółka VIV NETworks Sp. z o.o. jest operatorem amerykańskiej sieci publicznej Commission Junction ™ na rynku czeskim, słowackim i węgierskim. Partnerzy zawierają umowę z Commission Junction, która zapewnia unikatową i dokładną technologię. VIV NETworks Sp. z o. o. wypłaca prowizje za pośrednictwem CJ i zapewnia wsparcie dla partnerów naszego Programu Partnerskiego Modowego - Differenta.pl.

Zarabiaj pieniądze dzięki najpopularniejszemu czeskiemu modowemu sklepowi internetowemu.