−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 186 godzin 21 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Projekty katastrof - powrót

  11. 07. 2018      Ze świata mody

Katastrofa! Katastrofa! Kalamita! Znowu błysnęła do naszych magazynów iz radością żuła nasze twarze, ponieważ tęskniliśmy za nią tak jak ty - projekty katastrof !

Powrót to popularne akcesoria modowe i niezakłócone projekty, które mogą uchwycić każdy wyrafinowany szczegół i motywy, które zachowują się żartobliwie, romantycznie i wyjątkowo.

Torebki Disaster mają ładny, wytrzymały, nietypowy kształt teczki, dzięki czemu są oryginalnym dziełem, którego nie chcesz stracić z ręki. Noś je nie tylko w dłoni, ale także jako crossbody, co często jest wygodniejsze. Wystarczy wybrać kwiaty, zwierzęta lub wydruki podróży.

Torebka na wypadek katastrofy

Torebka na wypadek katastrofy

Portfel jest nieodłączną częścią nas wszystkich i każdego dnia. Wszyscy potrzebujemy innego, ale wszyscy chcemy to lubić! Uwierz, że portfel katastrofy patrzy na ciebie na pierwszy rzut oka, a drugi pozostanie w tym uczuciu, ponieważ po otwarciu odkryjesz, że wszystkie trzy mają P - praktyczność, jasność i przestronność.

portfel Katastrofa

Popularność to coraz więcej dokumentów! Ty od Katastrofy pokochasz! Są świetne, mają mnóstwo kieszeni, kieszeni i przegródek, dzięki czemu możesz zaaranżować wszystkie swoje papiery, pokwitowania, karty, wizytówki i jako bonus zdjęcie, pióro, a nawet telefon komórkowy. Po prostu zdecyduj, który z nich jest najpiękniejszy ...

Dokument katastroficzny

A jeśli to nie wystarczy, nie bój się, w magazynie są oryginalne kubki, stylowe torby kosmetyczne, plakietki czy modne szale. Dlatego jest oczywiste, że katastrofa jest katastrofą dla naszych portfeli, ponieważ kiedy widzimy takie akcesoria, wszyscy ich potrzebujemy.

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?