−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 186 godzin 16 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Przechowywanie biżuterii lub jak biżuteria zdobi twoje mieszkanie

  19. 09. 2013      Ze świata mody

Każda kobieta z pewnością pozna uczucie, że musisz być szczęśliwy i nie bać się. Małe ozdoby do biżuterii jeszcze nikogo nie zabiły i często sprawiają, że czujesz się bardziej radosny niż drogi płaszcz zimowy. A więc, piękne bombki, które gromadzimy i kumulujemy, i nigdy ich nie mamy!

Podobnie jak nasza szafa, biżuteria nie nadaje się do nadmuchiwania. Oto kilka wskazówek, jak zrobić biżuterię nie tylko przejrzystą, ale także zabawną w oszczędzaniu. Nie na dole szafki, ale we wnętrzu!

Luksusowa złota ramka, pełna pięknych klejnotów, jest zjedzona przez każdą kobietę. Jeśli masz niszę w ścianie i jesteś wystarczająco kreatywny, przechowuj biżuterię prosto w ścianie. Możesz pomalować drewnianą ramę zgodnie z resztą wnętrza, a obraz na żywo jest tutaj.

luksusowa damska biżuteria Luksusowa biżuteria zasługuje na luksusowe przechowywanie (źródło: google.com)

Rama obrazu, duża, mała, okrągła lub kwadratowa, jest wdzięcznym pomocnikiem w wielu wnętrzach. Motywem obrazu jest w tym przypadku tylko twoja ulubiona biżuteria. Wystarczy położyć małe gwoździe na tylnej ścianie ramy i zawiesić na nich biżuterię. Każdego dnia Twoje zdjęcie może wyglądać inaczej i nie będzie Cię rozpraszało.

pudełko z biżuterią Ciekawe pudełko z biżuterią, które możesz samodzielnie wykonać (źródło: google.com)

Czy masz mniejsze ramki? Nie przejmuj się! Każda klatka może mieć inny styl. Inspiruj na przykład ramkę z biżuterią w stylu śródziemnomorskim.

oszczędzanie biżuterii Zapisz biżuterię kostiumową według stylu (źródło: google.com)

Czy wolisz odsłonięte ściany i minimalistyczny styl? Wtedy będzie lepiej, jeśli będziesz ładnie biżuterii w szafie. Z pewnością docenisz praktyczny dwustronny organizer na pasku na ramię.

jak oszczędzać biżuterię Praktyczny organizer na biżuterię (źródło: google.com)

Najnowszym i prawdopodobnie najbardziej stylowym sposobem na uratowanie biżuterii jest użycie drewnianej skrzynki i butelek wina. Brzmi śmiesznie, prawda? Ale rezultat jest oryginalny :-)

biżuteria dla kobiet Jak przechowywać biżuterię przy butelce wina (źródło: google.com)

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?