−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 51 godzin 11 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Ręcznie robiona biżuteria ze starych zegarków - TIK ŤAK Inaczej

  %30. %07. %2013      Ze świata mody

Biżuteria TIK ŤAK W przeciwnym razie są one WYPRODUKOWANE z oryginalnych starych części i ruchów zegarka. W niektórych przypadkach są one uzupełniane żywicą krystaliczną imitującą szkło. Ich projektantem jest projektantka Jana Nyerges, która pracuje nad tymi klejnotami, by spełnić ich marzenia i fantazje.

TIK ĎAK W przeciwnym razie - Jana Nyergesová TIK ĎAK W przeciwnym razie - Jana Nyergesová

Na niektórych wystawach można było zobaczyć Jana - na przykład w Muzeum Wieża, Soběslav (2012) lub perfumy Alchemy Rafael (2013). Dzięki swojej pracy Jana dostała się do telewizji i dwukrotnie w programie "Śniadanie z nowymi".

DifferentFashion.cz w Czechach już od 6 lat sprzedaje odzież i akcesoria ciekawych marek. Kiedy Jan po raz pierwszy zaproponowała ofertę sprzedaży TIK ŤAK, powiedziała, że ​​w Republice Czeskiej jest niewiele miejsc i e-sklepów, które interesują się interesującymi markami i które chciałaby z nami wystawić. Tego nie można było zaprzeczyć, więc zgodziliśmy się współpracować. Możesz kupić biżuterię tutaj: TIK JAK TAKŻE.

TIK ŤAK W przeciwnym razie TIK ĎAK Inaczej - Broszka Jelinek

Trzymaliśmy każdy kawałek w naszych rękach przez wiele sekund i obserwowaliśmy maleńkie detale części z prawdziwych starych zegarków, które zostały rozmontowane i złożone w różne kształty, kształty, ale także w postaci zwierząt i rzeczy z naszego codziennego życia. Niewiarygodne.

TIK ŤAK W przeciwnym razie może to być na przykład oryginalny prezent. Czy nie lubisz robić rzeczy z historią? A kiedy wyobrażacie sobie, że kiedyś w historii ktoś miał te stare zegarki, nosił je i lubił, a całą historię można nosić w biżuterii na szyi, dłoniach lub broszce, ma urok.

TIK ĎAK Inaczej - Brož Dance TIK ĎAK Inaczej - Brož Dance

Niektóre z utworów opisanych przez jej projektanta jako styl steampunkowy. Co możesz przeczytać na przykład na Wikipedii .

Jeśli chcesz być naprawdę inny, ten klejnot nie może być pominięty, każda sztuka jest oryginalna !!!

TIK ŤAK Inaczej - biżuteria z komponentów ze starych zegarków TIK ŤAK Inaczej - biżuteria z komponentów ze starych zegarków

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?