−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 167 godzin 46 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Reklamowiec Ráďa: Styl mojego serca

  13. 02. 2019      Ze świata mody

Jest tutaj nasz następny odcinek serialu Styl mojego serca. Dlatego nawet w tym artykule przygotowaliśmy kilka pięknych słów o naszych specjalnościach z Differenta. W poprzednim artykule dowiedzieliśmy się o naszej rumuńskiej koleżance Elize - area Manager dla Differenta.ro. Ten artykuł poświęciliśmy naszemu zabawnemu, zdolnemu i bardzo skromnemu reklamowcowi Ráďowi, którego u nas nikt nie nazwie inaczej niż Ráďa, ale według mnie powinno się na niego mówić Radek, reklamowca Radek.
 

Reklamowca Ráďa      

 • Kim jest Radek? 
  Radek uważa, że jego specjalną umiejętnością jest to, że potrafi zrobić jajecznicę (nawet tylko jedną ręką). Tym ale jego kunszt kulinarny zupełnie nie kończy się, sam siebie bardzo skromnie określa jako eksperta w spienianiu mleka do capuccina, ewentualnie do kakao. Jest zapaleńcem outdoorowym. Panem 2 suczek borderek (Rozárki i Lucy), z którymi trenuje, również agility. Jest to nasz Predator Racer. Kiedy na przykład przeskakuje w magazynie kartony i regały, podczas tego jeździ na desce i podczas tego wszystkiego kręci się na głowie. Po prostu to taki ,,Klark Kent". ,,Bardzo przystojny chłopak z miłym spojrzeniem i dużymi mięśniami". Tak opisałby sam siebie. Jedna z koleżanek opisałaby Radka słowami: ,,Radek ma bardzo piękny tyłek."
   
 • Co wszystko zawiera Twoje stanowisko w pracy? Komunikacja z klientami i wszystko z tym związane, mam palce praktycznie we wszystkim. Już od 3 lat.
 • Gdzie mogą klienci widzieć skutki Twojej pracy? Regularnie mogą nasi klienci czytać moje wpisy w serwisach społecznościowych. Bawie się w grę ze słowami do reklam i we Photoszopie czaruję kompozycje produktów od zaraz. Krótko mówiąc, jestem tutaj od wszystkiego.
 • Jak wygląda Twoje miejsce pracy? Na stole mam zawsze kubek z pojemnością mniejszej beczułki. To jest dla mnie typowe.
 • Co kochasz w Differenta najbardziej? Z reklamowym wspólnikiem Martinem stwarzamy łobuziarski duet i ostatnimi czasy myślimy o tym, żebyśmy założyli własny program w radio. W Differenta najbardziej lubię Martina (jakby mogło być inaczej).
 • Po pracy zabawa. Co robisz w wolnym czasie? Gdzie relaksujesz? Popularną czynnością jest fotografowanie i pocenie = Predator race, SRTG Rokycany (Spartan Race Training Group) - grupa, która uprawia sport dniem i nocą i Radek dwa razy w tygodniu. Kiedy jest możliwość, lubie wspinać się na przykład na ścianę wspinaczkową. 
 • Masz jakieś popularne marki? W ostatnich czasach polubiłem markę Under Armour i bardzo się cieszę, że ją w naszym sklepie internetowym mamy. Wykorzystuję jej produkty funkcjonalne przede wszystkim podczas uprawiania sportu. Converse + Happy Socks są moją miłością. Są to dla mnie bardzo stylowe i trochę szalone marki, które po prostu lubię. Ponadto lubię założyć również produkty od marki Tommy Hilfiger, ale to bardziej podczas lepszej okazji. 

  Styl mojego serca

  .  

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?