−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 185 godzin 14 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Rider Sandals - Nowa miłość do butów z tworzyw sztucznych w Different

  17. 05. 2019      Ze świata mody

Nadszedł czas, aby przyjąć ich do naszej kolekcji ,, plastikowy „nowa miłość. Brazylijska marka odzieżowa Rider sandały . Mark Rider Sandały powstała już w 1986 roku, w ramach jednego z największych buta na świecie, firmy Grendene, i jak sama nazwa wskazuje ofert Zwłaszcza sandały, klapki lub kapcie.

Aktualna kolekcja na wiosnę i lato 2019 roku oferuje obuwie damskie Rider oraz męskie i unisex . Tak więc z twoją cenną połową może być konieczne dopasowanie tych samych kolorów i wzorów. Tak zwany. pasujące stroje są teraz noszone i są gustowne i całkiem słodkie, a Ty nie będziesz musiał zazdrościć Jeźdźcowi.

Buty Sandały Rider

Możesz używać takich męskich klapek Rider nie tylko na wakacje, fitness lub w domu, ale przede wszystkim do noszenia na co dzień w miesiącach letnich. Domeną tej marki jest przede wszystkim jakość, funkcjonalność, a przede wszystkim przyjazność dla środowiska, są one w całości wykonane z materiałów nadających się do recyklingu, a 99% wytwarzanych przez nie odpadów jest ponownie wykorzystywanych lub poddawanych recyklingowi.

Buty Rider są antypoślizgowe, odporne na normalne powierzchnie, mają specjalnie wyprofilowaną wyściełaną wkładkę, która zapewnia maksymalny komfort na każdym kroku. Marka jest idealna dla miłośników aktywnego stylu życia. Chociaż nie jest modny, wyraża swój oryginalny styl w kolekcjach obuwia, które można nosić przez kilka sezonów.

Buty Sandały Rider

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?