−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 113 godzin 7 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Różne w mediach - maj 2018

  25. 06. 2018      Ze świata mody

Marzec, za piecem, Będę tam w kwietniu, chodźmy do zagajnika. Lato jest tutaj, a ponieważ w tym roku zaczęliśmy pod koniec kwietnia, wygląda na to, że mamy go dość. Mówi się, że maj to miesiąc miłości, panie ciągną krótkie spódnice, sukienki i szorty. Panowie, spodenki i T-shirty. Zima zdecydowanie odeszła i cieszymy się piękną pogodą i minimalnymi stylizacjami. Nie musimy się pakować, tylko kilka warstw i dużo fantazji. Co będziemy nosić latem tego roku? Rzućmy okiem na to, co polecają nasze drukowane media.

Magazyn Aha wyraźnie pokazuje nam, że paski modowe nigdy nie znikną, a zatem oferuje przegląd wielu elementów, które mają ten motyw. Jeśli paski po prostu nie lubią twojej postaci, ale chcesz być w środku, możesz je nosić przynajmniej w postaci skarpetek Happy Socks . Burda Style inspiruje gorące trendy na lato 2018 roku. Doradza, jakich kawałków nie powinniśmy przegapić, na przykład na wakacjach. Klapki Tommy Hilfiger na pewno Cię polubią.

Joy Magazine zainspirowało Cię białymi krawatami. Białe tenisówki to również element, którego nie powinno zabraknąć w żadnym bucie, a jeśli już go masz, kup modne trampki na platformie z różnymi motywami. Magazyn "Katka" poleca "Poślizgowe pantofle". I to jest dobra rada. Klapki na slajdy są letnim trendem w tym roku. Są wygodne, stylowe i nadają się zarówno do sportowego, jak i eleganckiego stroju. Jak kapcie z Melissy .

Magazyn AHA

Magazyn AHA

Magazyn Burda Style

Magazyn Burda Style

Magazyn Joy

Magazyn Joy

Magazyn Katka

Magazyn Katka

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?