−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 186 godzin 8 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Różne wyspy

  02. 02. 2016      Ze świata mody

Chociaż jesteśmy tu głównie dla Was wszystkich, za pośrednictwem naszego sklepu internetowego Different.cz, w Pilźnie można spotkać się z nami osobiście w dwóch sklepach z kamieniami i zimą oraz na jednym ze stanowisk w OC Olympia Plzeň. Nasza Różna Wyspa, jak nazywamy wyspę pośrodku korytarza, wkrótce zostanie uciszona, więc możemy (być może trochę nostalgiczną) chcieć przypomnieć wam o pięknych kawałkach, które można dostać na Islandii.

Na naszej innej wyspie przyzwyczajasz się do całego postu. Być może nawet kiedy byliśmy w hali centrum handlowego Olympia kilka chwil przed Bożym Narodzeniem , więc zaczęliśmy "odwieszać" prezenty od listopada. Naszym celem było pokazanie, że different.com nie tylko sprzedaje ubrania, torebki i buty. Chcieliśmy dać ci przestrzeń, aby spojrzeć nieco dalej, na marki, które właśnie pokochaliśmy.

Mówiąc o Santoro , Disaster , OPS! Objects i KeepCup . Marki te nie mogą zostać przeoczone dzięki pięknym kolorom, które razem grają wielką harmonię, ale także dzięki kreatywności motywów i materiałów.

Santoro London - Ladybird

Już sporo opowiedzieliśmy o angielskiej marki Santoro London English i możesz przeczytać historię marki marki na modnych markach . Teraz chcielibyśmy przedstawić wam dwie całkowicie ulubione lalki, które wspaniale błyszczały w waszych sercach. I nic dziwnego - są magiczne. Uwielbiamy w 100% różowego Biedronka i delikatną Mirabelle Augustine. Torebki, portfele i małe breloki do kluczy sprawiają radość pod drzewem każdego z was.

Santoro London - Augustine

Równie romantycznie delikatny, ale w pewnym sensie oryginalny, jest także marką katastrofy . Disaster oferuje różnorodne portfele wszystkich rozmiarów i motywów. Oprócz tego można również uzyskać doskonałe praktyczne dokumenty lub pomysłowe termosy na długie podróże.

Projekty katastrof

OPS! Uwielbialiśmy Obiekty tak jak Ty. Plastikowe bransoletki , w dużej mierze przypominające łańcuchy, wraz z charakterystycznym wisiorkiem , często w kształcie serca, oszołomiły każdego, kto przeszedł przez Islandię. Do wyboru są klasyczne, monochromatyczne bransoletki, wzorzyste, ale również eleganckie perłami. Ale nie kończymy na bransoletkach, ponieważ możesz idealnie dopasować bransoletkę do swojego iPhone'a lub zegarka .

bransoletka OPS! Przedmioty

Jedną z ostatnich drobiazgów, które można znaleźć za magazynem " Różna wyspa ", są plastikowe kubki podróżne KeepCup . Plastikowe kubki KeepCup zostały przygotowane dla Ciebie w różnych rozmiarach i kolorach , więc to naprawdę coś do wyboru. Możesz znaleźć naszą stałą ofertę, podobnie jak wszystkie marki, w naszym sklepie.

puchar KeepCup

Wielkim hitem 2015 roku (i wydaje się, że w tym roku) są torebki Obag . Nie mogliśmy zignorować tego trendu, więc przywieźliśmy je z Włoch na Islandię i oczywiście do naszych oddziałów w Pilznie. Są oczywiście na e- sklepie . Możesz wybierać spośród kilku kolorów korpusu, materiałów nausznych i wzorów wewnętrznych toreb.

torebka Obag

Różne wyspy zamykają się ponownie w połowie lutego, jak każda wiosna i lato, ale nie rozpaczaj, wiesz, gdzie nas szukać. ;) Rooseveltka, a przede wszystkim: www.different.cz . ;)

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?