−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 167 godzin 11 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Roxy - Area Manager dla Słowacji: Styl mojego serca

  14. 02. 2019      Ze świata mody

W następnym odcinku o nas, naszych miłościach i naszych kolegach i koleżankach, przyjrzymy się bliżej Roxanie. Naszej area manager dla słowackiego sklepu internetowego Differenta.sk. Roxana jest dziewczyna cały czas uśmiechnięta, szalona i z sercem na właściwym miejscu.. nasza artystka!   

Roxy - Area Manager sla Differenta.sk     

  • Kim jest Roxy? 
    ,,Jeszcze trochę i będę w Differenta dwa lata. Jestem tutaj dzięki zbiegu okoliczności. W Differenta poszukiwali Słowaczkę, która żyje w Czechach i ja jestem Słowaczka i żyję w Czechach z powodu studiów, to jest prawdziwy przypadek." Roxy jest bóg lub bohema? Jest to dziewczyna niewiarygodnie kreatywna. Nie tylko że dopiero jest na studiach artystycznych, gdzie studiuje grafikę i media, ona już się na tym dobrze zna. Często, przede wszystkim podczas uprawiania sportu, odnosi kontuzje. Ponieważ do wszystkiego idzie po głowie. Również nie może się doczekać, kiedy w tym roku, jak skończy szkołę, rozpocznie nową przygodę życia.
  • Co wszystko zawiera Twoje stanowisko w pracy? ,,Przekładam”. Z jakiego języka zazwyczaj przekładam... Moje przekłady nie są tylko zamienianie jednego języka na drugi... lecz zamieniam cały tekst na podstawie piękna pogody. Odpowiedź jest z języka czeskiego do słowackiego, level profesjonalista, oczywiście.
  • Gdzie mogą klienci widzieć skutki Twojej pracy? Oprócz przekładów całego sklepu internetowego, produktów, wpisów na facebooku i wszystkiego z języka czeskiego, czasami stanę również za kamerę, kiedy nagrywamy Different TV. Potem moją pracą jest montaż filmiku podczas mojego wolnego czasu, pomiędzy szkołą i pracą, kiedy znajdę czas, wyjątkowo również wieczorami, ponieważ żyję typowe życie studenckie. Wszystkie odcinki możesz zobaczyć na stronie, ale też na naszym Youtubie. 
  • Jak wygląda Twoje miejsce pracy? Ponieważ jestem jeszcze studentem, swoje miejsce pracy odwiedzam bardzo rzadko, raz lub dwa razy w tygodniu, moja część stołu jest miejscem dla moich kolegów, gdzie oni odkładają swoje rzeczy, dokumenty, papierki, kubki, ciastka, talerze, chusteczki, kremy do rąk i we wtorki mnie.
  • Po pracy zabawa. Co robisz w wolnym czasie? Gdzie relaksujesz? Kiedy akurat nie leczę jakąś kontuzję i jestem mobilna, lubię chodzić na spacerki, spaduje z rolek lub z rowera, czasem z nieba trochę na ziemie, czyli ze ściany wspinaczkowej, żebym mogła znowu sobie trochę odpocząć w szpitalu i montować filmiki, ponieważ wtedy mam na nie najwięcej czasu. Oprócz czynności aktywnych zajmuję się również czynnościami, które są dla mnie bardziej bezpieczne, są to czynności artystyczne i kreatywne. Dokładnie, jestem studentką studiów artystycznych. Tak, studia! Ale nawet podczas tych czynności można się zkaleczyć, specjalnie z powodu efektu artystycznego lub niechcąco, ale to już mniejsza z tym. Czynnością jako jest gotowanie unikam szeroko, również z powodów bezpieczeństwa innych.
  • W jakim stylu odzieży czujeś się najlepiej? Cały mój styl ubierania się jest całkiem minimalistyczny, nie lubie połączenia wielu kolorów i nie lubie szaleństwa w odzieży. Chyba mam dosyć sztuki i nie jest dla mnie konieczne wyglądać jako chodzące dzieło sztuki Picasso. I na dodatek, kiedy człowiek jest w jeden dzień cały brudny od węglika, drugi dzień od fareb, trzeci dzień jest ubrudzony klejem, czwarty gipsem i piąty ma porozcinane palce, nie jest możliwe ubierać się jako księżniczka. Bo prezcież księżniczka z porozcinanymi palcami, z ortezą na nodze i zawiązaną ręka nie wygląda zbyt uroczo.
  • Masz jakieś popularne marki? Z tego wszystkiego wynika, że nie noszę obcasów i spódnic, nie byłoby to bezpieczne dla nikogo w moim otoczeniu, moimy koleżankami na co dzień są trampki, najbardziej uwielbiam Conversy, proste spodnie i minimalistyczne swetry, bluzy i koszulki, które oferują marki takie jak Scotch&SodaDeha lub Tommy Hilfiger

Styl mojego serca

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?