−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 185 godzin 32 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Rozmiary Crocs

  18. 04. 2019      Ze świata mody

Spotykasz się często z problemem, że nie wiesz jaki rozmiar butów marki modowej Crocs wybrać? Jeśli nie masz możliwości buty przymierzyć a robisz zakupy przez internet, możesz spotkać się z tym, że wybrać odpowiedni rozmiar tej marki czasami jest bardzo trudne, dlatego chcemy Ci udzielić kilka rad, na podstawie czego wybierać.

Buty Crocs są na podeszwie i w sklepach internetowych znaczone amerykańską rozmiarówką, przed numerem na dodatek pojawia się litera i nie każdy wie, co ona oznacza - M, W, C, J. 

A tutaj jest wytłumaczenie:

M - jako Man, czyli oznaczenie rozmiaru Crocs dla mężczyzn

W - jako Woman, oznaczenie rozmiaru Crocs dla kobiet

C - jako Children, oznaczenie rozmiaru Crocs dla dzieci

J - jako Junior, oznaczenie rozmiaru Crocs dla nastolatków a młodzieży

Czyli jak wybrać ten odpowiedni rozmiar butów Crocs dla Ciebie? Proszę przejrzeć tabelę rozmiarów na samym dole artykułu! W tej możesz zobaczyć, jak amerykańska (US) rozmiarówka odpowiada rozmiarówce europejskiej (EU). Buty Crocs kup sobie w jednakowym rozmiarze, jak w rozmiarówce europejskiej. Podczas wyboru jest konieczne zwracać uwagę na kształt buta. Na przykład popularne chodaki a klasyczne modele są zaprojektowane tak, aby noga miała w bucie miejsce. Dlatego jest bardzo ważne uświadomić sobie, że w różnych wykonaniach butów Crocs może mieć jednakowy rozmiar nogi innaczej miejsca.

Kapcie Crocs  

balerinek Crocs, które są w przeciwnym raziem obcisłe proszę zwracać uwagę na to, aby nie spadywały Ci z nogi a aby nie były za bardzo ciasne. Jest również konieczne wspomnieć o tym, że buty Crocs wyprodukowane są z opatentowanego materiału Croslite, który jest miękki a giętki, ale nie oczekuj, że buty rozciągniesz o cały numer. Większość butów na dodatek dysponuje ortopedycznie kształtowaną wkładkę, która zazwyczaj zawiera i stymulacyjne punkty masażowe. Dzięki czemu te buty oferują Ci maksymalny komfort.

baleriny Crocs

Odpowiedni wybór rozmiaru możesz jeszcze sprawdzić zmierzeniem swojej stopy a porównaniem z długością wkładki, która jest w tabeli również podana. Prosimy nie zapominać o tym, że wkładka mierzona jest wewnątrz buta. Mierzy się mniej więcej pół centymetra od boków wewnątrz buta. Jeśli masz na przykład pół rozmiar 37.5, polecamy założyć cały numer na przykład 38. 

 

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?