−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 36 godzin 16 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Santoro London - Lalki nie tylko dla dzieci

  %11. %01. %2017      Ze świata mody

Lalki mogą nie dotyczyć tylko małych dziewczynek ... Marka Santoro London oferuje wiele kolekcji ulubionych lalek Gorjuss, które kochały nie tylko małe księżniczki, ale także nastoletnie dziewczęta i dorosłe kobiety, które łączą miłość z oryginalnymi modnymi dodatkami z dobrą dawką uroczych.

Podczas gdy niektóre z twoich lalek boją się, że nie mają ani nosa, ani ust, nadal są one większością tych, którzy je lubią i po prostu nie mogą się im oprzeć. Są urocze, doświadczone i szczegółowe. Mają piękne sukienki, apaszki, dodatki, własne zwierzaki lub zabawki.

Z poszczególnych kolekcji możesz wybrać torebkę Santoro , która będzie nie tylko praktycznym, ale także niezbędnym dodatkiem do Twojego stroju. I nie martw się, nie działaj infantylnie, ale stylowo!

Santoro Oops and Daisy Handbag

Portfel nie może być portfelem panny Santoro . Możesz wybrać tę markę z tym samym lub podobnym wzorem co torebka.

Santoro London Oops and Daisy Wallet

Czego więcej potrzebuje każda kobieta każdego dnia? Ubrania, makijaż, makijaż! Potrzebuje praktycznej, ale stylowej kosmetyczki.

Kosmetyczka Sanotoro

Szukasz kluczy w swojej torebce? Z oryginalnym breloczkiem Santoro nie będziesz! Możesz wybrać mniejsze lub większe, które możesz wykorzystać jako mały portfel dla małych.

Brelok Sanotoro

Co z tego? Czy masz już swoje ulubione? Twoje lalki nie uśmiechają się do ciebie, ponieważ będziesz pieścił swoją duszę swoją oryginalnością i słodyczą.

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?