−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 185 godzin 47 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Santoro London - nowa luksusowa marka akcesoriów z Londynu

  01. 04. 2014      Ze świata mody

Marka akcesoriów mody Santoro London jest już znana na całym świecie i zyskała uznanie ekspertów sztuki i wzornictwa. Możesz zobaczyć Santoro na pierwszy rzut oka i nie przestaniesz go podziwiać.

Na stronie Santoro London można zobaczyć wiele pięknych zdjęć i informacji: https://www.santorolondon.com

Głównym motywem są delikatne, romantyczne i delikatne dziewczyny, które mają tajemniczy wpływ na rzeczy. Wszystkie elementy z nowej kolekcji Santoro London są wysokiej jakości i wierzą, że nigdy nie przyjdą do ciebie. A jakie części można kupić?

kabelka Santoro Gorjuss On Top Of The World www.differentfashion.cz Torebka Santoro Gorjuss na szczycie świata www.different.cz

Torebka Santoro Gorjuss Na szczycie świata - pierwszy piękny kawałek to prosta damska torebka Santoro Gorjuss w kształcie teczki. Jest to skóra ekologiczna i ozdobiona motywem lalki oraz samą nazwą. Główna kieszeń ma 2 patenty i wewnątrz znajduje się kilka mniejszych kieszeni. Posiada regulowany pasek, dzięki któremu możesz łatwo dopasować długość swojej torebki.

kabelka Santoro Gorjuss We Can All Shine www.differentfashion.cz Torebka Santoro Gorjuss We Can All Shine www.different.cz

Torebka Santoro Gorjuss purple - Kolejny dobry kawałek to mniejsza torebka Santoro Gorjuss Wszyscy możemy świecić i ma fioletowe odcienie. Główna kieszeń znajduje się na patencie, a wewnątrz znajduje się mniejsza kieszonka na suwak i telefon. Torebka posiada również ozdobny wisiorek i klips z dziurką od klucza. Pasek jest również regulowany.

kabelka Santoro Adrift www.differentfashion.cz torebka Santoro Adrift www.different.cz

Santoro Adrift - Jeśli masz szafę dostrojoną głównie w jasnych kolorach, to jest to odpowiednia romantyczna torebka Adrift z motywami z kreskówek. Główna kieszeń jest przymocowana do magnesu, który znajduje się na obwodzie kieszeni. Można go nosić zarówno w dłoni, jak i na ramieniu.

portfel Santoro The Messenger www.differentfashion.cz portfel Santoro The Messenger www.different.cz

Portfel Santoro - portfel Santoro wykonany jest głównie ze sztucznej skóry, z różnymi motywami, wzorami i różnymi rozmiarami. Każdy z pewnością wybierze według swojej woli.

obaly na iPad Santoro Gorjuss www.differentfashion.cz Opakowanie iPore Santoro Gorjuss www.different.cz

A ponieważ marka Santoro naprawdę oznacza wszystko i szczegóły, istnieją również takie elementy jak długopis, notatnik, opakowanie na iPhone'a i popularne pakiety na iPada, zarówno w wersji normalnej, jak i mini.
Czy tak jak my myślicie, że tym razem projektanci naprawdę się tym przejmowali? Więc bądź inny i zdobądź te wyjątkowe elementy Santoro London na stronie www.DifferentFashion.cz

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?