−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 35 godzin 34 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Santoro London - Przegląd akcesoriów mody tej angielskiej marki - 22.díl - DifferentTV.cz

  %23. %03. %2014      Different TV CZ / SK

% wideo (y, XIFRHCKNm5Q)%

Zapraszamy do kolejnej pracy w innej telewizji. Tutaj przedstawimy markę znaną na całym świecie ze względu na jej oryginalność. To londyńska marka Santoro, którą znajdziesz w akcesoriach modowych (torebki, torby na iPhone'a i iPada, portfele, proofy itp.)

Lubisz tę markę ze względu na swoją tajemnicę i motywy Lalki Gorjuss. Wszystkie bity są wysokiej jakości i są przeznaczone dla wszystkich grup wiekowych.

W tej pracy przedstawimy niesamowite torebki ze skóry ekologicznej, portfel i inne ciekawe elementy Santoro.

Brytyjska marka Santoro rozpoczęła od materiałów piśmiennych. Pamiętniki i zeszyty stały się ogromnym hitem wśród artykułów papierniczych, więc marka rozpoczęła inne obszary swojej działalności. Rzucała na modne dodatki, takie jak torebki, portfele, opakowania na urządzenia mobilne i przenośne itp. Marka Santoro, którą kochasz, i nie ma odwrotu.

Jednym z podstawowych motywów tej marki jest lalka Gorjuss, która staje się bardzo popularną modą. Torebki i akcesoria Santoro są pokazywane w różnych ekscytujących sytuacjach i zawsze są nieco magiczne.

Dzięki akcesoriom Santoro London nikt Cię nie ominie, więc zawsze poczujesz się jak gwiazda. Santoro zaskoczy Cię także jakością, ponieważ marka rozwinęła procesy produkcyjne i projektowe w swoim czasie w branży modowej.

Możesz zobaczyć wiele pięknych zdjęć i informacji na stronie Santoro London: http://www.santorolondon.com

W naszym e-sklepie możesz kupić te elementy: http://www.differentfashion.cz/en/109-santoro

Więcej informacji o marce tutaj: http://magazin.differentfashion.cz/ze-sveta-mody/santoro-london-nova-luxusni-znacka-doplnku-z-londyna/

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?