−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 112 godzin 10 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Scotch and Soda - Fala wyjątkowości i luksusu!

  28. 10. 2014      Ze świata mody

Pisaliśmy już o marce Scotch i Soda . Piszemy ponownie i piszemy. Coraz częściej czujemy, że holenderscy projektanci na pewno nie zdołali stworzyć tej marki, ale przeciwnie, mocno wkroczyli na grunt i zbudowali solidną markę. W końcu Jan Werich wiedział, że sukienki są mężczyzną, a Scotch i Soda też o tym wiedzą. Na pierwszy rzut oka rzeczy tej marki są proste i przeważnie nie rzucają się w oczy, ale od razu na drugi rzut oka okazuje się, że to tylko nieporozumienie i jest to bardzo wyrafinowany utwór. Głównie pod względem cięć i detali w postaci kamieni, koralików, ćwieków, desek, ale także detali w postaci skóry i futra. To, o czym będziemy rozmawiać, dotyczy detali! Jeśli dasz jakiś kawałek szkockiej i sody obok innego, na pewno go rozpoznasz.

Scotch and Soda Sweater Scotch and Soda Sweater

Dużą zaletą tej marki modowej jest to, że łatwo ją łączyć i będziesz mieć nieustanny uśmieszek. Inne zalety to rzeczy wysokiej jakości i wygoda.

Scotch and Soda Sweat Top Scotch and Soda Sweat Top

T-shirty to przeważnie luźniejsze kroje i dlatego nadają się do wąskich, wąskich spodni.

Koszulka Scotch and Soda Rock Koszulka Scotch and Soda Rock

Mam duży wybór szkockiej (tak nazwaliśmy to w naszych w różnych :)) oraz pod względem akcesoriów. Zdecydowanie nie należy zapominać, ponieważ cały strój zawsze będzie dobrze. Ciekawie zaprojektowane taśmy, naszyjniki, szale, torebki ze szkocką i sodą , portfele i wiele innych. Jeśli nie lubisz sklepów sieciowych w zatłoczonych centrach handlowych i chcesz spróbować czegoś, co na pewno jest W :) Zrelaksuj się w zaciszu swojego domu, kliknij na www.Different.cz i po prostu zamów te luksusowe i niepowtarzalne elementy w swoim domu. I nie zapomnij! Bądź nadal inny;)

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?