−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 68 godzin 48 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Scotch & Soda - pokaz mody

  %07. %06. %2016      Different TV CZ / SK

% wideo (y, kNcC7w_C0OY)%

Nowy kawałek Innej Telewizji przybył z holenderskim wietrzykiem z kraju tulipanów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nowa kolekcja Scotch & Soda jest naprawdę precyzyjnie przygotowana z dużą dozą stylu i wyobraźni. Dołącz do nas, aby przekonać się i obejrzeć niektóre stroje z kolekcji wiosna / lato 2016.

Holenderska marka Scotch & Soda jest dumna z wysokiej jakości materiałów, ale także z oryginalności i stylu. Dlatego kolekcje tej marki dla kobiet i mężczyzn są prawdziwym klejnotem , w którym kiedyś się zakochasz, a miłość nigdy cię nie opuści. Stuprocentowo więcej to prawda w nowej kolekcji Wiosna / Lato 2016. Znajdziesz tu piękne i pomysłowe bluzy , t-shirty i kamizelki, a także ciekawe spódnice w kroju, kolorowe szorty lub stylowe spodnie. warto wspomnieć o torbie lub akcesoriach.

Ale jeśli nie jesteś pewien, jak dopasować te oryginalne elementy do reszty Twojego stroju, mamy tylko kilka wskazówek i pomysłów na nowy telewizor Variety. Z nami jesteś lekko zainspirowany do bycia gwiazdą na zawsze: :) ​​Kawałki Scotch & Soda są idealne na buty Toms lub buty Converse .

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?