−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 111 godzin 24 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Sekret twojej garderoby lub jak ją właściwie uporządkować

  04. 07. 2013      Ze świata mody

Mówiliśmy już o przechowywaniu butów, ale twoje ubrania zasługują na jakiś rodzaj zamówienia. Po pierwsze, czyszczenie szafki polega na stwierdzeniu, że to, czego nie bierze się więcej niż dwa razy w ciągu roku, lepiej się jej pozbędzie, czy to przez darowiznę, czy przez sprzedaż. W przeciwnym razie możesz zebrać wiele elementów, z którymi masz emocjonalną więź, ale od jakiegoś czasu trwa to trochę dłużej.

2-19-08closet7

Tutaj przedstawiamy listę sposobów na uporządkowanie twoich garderób i garderób.

Jeśli nie masz szafek, ale jesteś szczęśliwym posiadaczem garderoby, możesz zainstalować wieszaki i stojaki na ścianie. Zapisz najczęściej używane kawałki na poziomie oczu, te mniej popularne poniżej, a na końcu najmniej zużyte i poza sezonem. Najlepszy gdzieś wysoko :)

2-19-08closet3

Użyj programu przewodowego, aby uzyskać jak najwięcej z tego.

2-19-08closet2

Można utworzyć dużo miejsca do przechowywania za pomocą uchwytów ściennych, które można przymocować do ściany.

2-19-08closet11

Podstawą wszystkiego jest dobra widoczność w szafie i szafie. Jeśli masz szafę w ciemnym kącie, gdzie nie widać dobrze nawet w słoneczny dzień, nigdy nie wiesz o tym dobrze. Przenieś kabinę lub, jeśli nie jest to możliwe, dodaj reflektory, które można się zastanawiać.

Wszystko, co można włożyć do schludnych stosów umieszczonych w indywidualnych stojakach. Ta metoda przechowywania jest szczególnie odpowiednia dla koszulek , bluz bez bluz , apaszek i dżinsów. Następnie oddzielić kominy, w zależności od rodzaju odzieży.

155514993352705636_ElwyFL3E_c

Sortowanie ubrań według długości i rodzaju odzieży

Po zaklasyfikowaniu odzieży, możesz porównać ją z długością rękawów i okazji, w których ją nosisz, ułatwi ci orientację, szczególnie jeśli masz więcej kawałków tego samego koloru.

Wybór odpowiednich pasków

Koszula, spódnica, kurtka i spodnie powiesić na ramiączkach na wysokości oczu. Kup płaszcze tego samego rodzaju i koloru, które zapewnią przejrzystość w szafie. Wręcz przeciwnie, w przypadku spódnic i spodni (z drobniejszych materiałów) wybierz specjalne paski z klipsami w kształcie klipsów. Zapobiega to powstawaniu zmarszczek i nieestetycznych fałd.

Każdy oczywiście musi zorganizować swoją sprawę, szczególnie by mu odpowiadać. Ważne jest, aby zacząć jakoś, ponieważ piękne kawałki gubią się w chaosie, a ich ubieranie się i noszenie obrzydzenia to samo poszukiwanie w szafie.

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?