−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 111 godzin 24 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Sezon pływacki 2017

  26. 05. 2017      Ze świata mody

Nad morzem jest tutaj. Oczekiwany czas, który przygotowujemy ciężko przez całą zimę poprzez regularne ćwiczenia i wyrzeczenia. Zrobiliśmy to, ale jest jeszcze jedna rzecz, którą musimy dopracować. Stroje kąpielowe. Potrzebujemy urlopu przy drzwiach i potrzebujemy tylko nowego stroju kąpielowego, ponieważ w zeszłym roku przeżyliśmy zaledwie kilka dni nad wodą. Zobaczmy, jakie stroje kąpielowe noszą w tym roku.

Calvin Klein

Wśród niezastąpionych sztuk są wyraźnie damskie stroje kąpielowe Calvina Kleina . Calvin Klein proponuje ponadczasowe stroje kąpielowe, których zdecydowanie nie odkładasz po jednym sezonie. Oferuje zarówno asymetryczne, jak i klasyczne kroje zarówno w wyrazistych, jak i uniwersalnych kolorach. Tegoroczne nowatorskie stroje kąpielowe ozdobione są charakterystyczną gumą, która jest całkowicie oddzielona od całości. Świetnie wyglądają na ciele.

calvin klein

Diesel

Oryginalne stroje kąpielowe są oferowane przez markę Diesel , modele kolorowe, elementy tropikalne lub denim stanowią tę ponadczasową kolekcję. Stroje kąpielowe mają różne kroje, idealne dla każdej postaci, więc masz doskonały wybór.

Diesel kostium kąpielowy

Desigual

Doskonałe wzory są również dostępne w marce Desigual , która oferuje dwustronne stroje kąpielowe z tegorocznej kolekcji, lub tak zwany strój kąpielowy Desigual 2 w 1 , dzięki czemu można zaoszczędzić więcej miejsca w bagażniku podczas pakowania na wakacje.

Desigualowe stroje kąpielowe

Męskie stroje kąpielowe

Panowie wybierają również dwie marki - Calvina Kleina i Diesela . Męskie stroje kąpielowe Calvin Klein w uniwersalnych kolorach nadają się nawet jako spodenki do codziennego noszenia. Co można powiedzieć o męskim bikini Diesel . Diesel oferuje stroje kąpielowe w różnych długościach i wzorach.

stroje kąpielowe męskie

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?