−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 35 godzin 35 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Shoemania w Chodov lub buty, których nie znasz :)

  %05. %06. %2014      Ze świata mody

Jeśli chcesz wyruszyć na wycieczkę w czerwcu i zastanowić się, gdzie wybrać coś naprawdę wyjątkowego, nie zapomnij napisać w dzienniku 2-29.6. i centrum Chodov. Czeka na Ciebie spektakl Shoemania, a jeśli jesteś producentem obuwia, uwierz, że wystawa z ponad 300 eksponatami zadowoli Cię najbardziej.

Shoemania Praha Centrum Chodov Shoemania Praha Centrum Chodov

Największą atrakcją jest historyczny but z 1800 r. O wadze 3,75kg! Tutaj, na nodze, nosił pocztową marynarkę lub postilon. Nie chcielibyśmy, żeby był w jego skórze :) Jeśli jesteś fanem raczej nowoczesnych butów, czekają na Ciebie projekty projektantów od projektantki Pavli Podsedníková, które zdobyły wiele nagród, a Lady Gaga nie oparła się jej pracom. My, www.Different.cz, podarowaliśmy plastikowe buty zapachowe Melissa i Mel do celów wystawowych, gdzie można je podziwiać, a następnie wybrać w naszym oficjalnym czeskim sklepie internetowym;)

Melissa i Mel na wystawie Shoemania Melissa i Mel na wystawie Shoemania

Dla entuzjastów sportu największą atrakcją Emily Zatopka są najbardziej utytułowani sportowcy Zuzany Hejnová i Milan Baroš. Oprócz wystawy dostępny jest również program towarzyszący w postaci wyścigu na piętach lub warsztatu szewskiego słynnego czeskiego szewca Erika Martina Lawarta.

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?