−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 36 godzin 14 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Sierpień - czas strojów weselnych

  %28. %08. %2017      Ze świata mody

Czy zauważyłeś, że większość ślubów odbywa się co roku w sierpniu? Dlaczego tak jest? Ponieważ jest to 8 miesiąc i magiczna siódemka jest uważana za nieistotną? Czy też dlatego, że miesiąc sierpniowy jest znakiem króla zwierząt, symbolizującego moc i obrońcę jego stada? Że większość weekendu jest idealna w sierpniu? Lub po prostu dlatego, że chce?

Cokolwiek to jest, nie ma znaczenia, sierpień kończy się sukcesem, a jeśli nie byłeś na jakimś weselu, zapraszamy cię do niej właśnie, a konkretnie do jej kulisów. Wróćmy do przeszłości o tym, co mieliśmy na sierpniowym weselu.

Niedawno goście weselni noszą tematycznie kolorowe stroje. Co oznacza, że ​​twoi narzeczeni wybierają kolor, a suknie ślubne są "uszyte" zgodnie z zadaniami, ale nie jest to regułą, mamy wskazówkę na strój weselny w dyskretnym stylu, w postaci przyzwoitych, koronkowych sukienek Desigual z kolorowymi elementami. dodaliśmy błyszczące buty Melissa , oryginalne pismo Calvina Kleina i ponadczasową biżuterię z Ops! Objects, to wspaniałe, że jeśli wybierzesz ten strój, nie popełnisz błędu, ponieważ możesz go używać przy wielu innych okazjach.

Kolejną wskazówką na strój weselny jest ta świeża kombinacja w odcieniach kolorów. Sukienki Desigual w połączeniu z balerinami Melissa i biżuterią Desigual w uniwersalnych kolorach, które idealnie ze sobą współgrają.

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?