−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 167 godzin 4 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Skarpety jako modne prezenty na Boże Narodzenie

  07. 12. 2018      Ze świata mody

"Skarpety pod drzewem to najgorszy prezent".
"Nie kupuj skarpet".
"Socks néééé!"

Czy słyszysz lub czytasz te przestarzałe stwierdzenia bardziej niż chcesz? Zapomnij o nich! Skarpety nie są już niechcianym lub wręcz niechcianym prezentem. Dzisiaj jest czas, kiedy chcemy skarpetki, kochamy, prosimy o nie (jest na liście dla Jezusa). Po prostu wybierz właściwą! Pomożemy ...

Prawda jest taka, że ​​z czarnymi lub białymi "fuskami" nie będziecie mieli wielkich pochwał na Boże Narodzenie. Ale u nas możesz wybrać te skarpetki, które będą naprawdę modnym prezentem pod drzewem .

Szczęśliwe skarpetki

Tysiące kombinacji kolorów i wzorów, które zawsze i każdy będzie zachwycać uśmiechem na twarzach. Możesz sięgnąć do jednej ze skarpetek Happy Socks , a także do pudełka z czterema parami o podobnych wzorach.

Skarpety Happy Socks

Slippy

Śliczne ściegi nie pasują , więc możesz dopasować skarpety Slippsy do bokserów lub domowych kapci z tymi samymi motywami. Z łatwością twórz modny zestaw na prezent dla ukochanej osoby.

Slippy

Calvin Klein

Znana na całym świecie marka Calvin Klein oferuje skarpetki dla fanów bardziej eleganckich wzorów. Dla mężczyzn sportowych i bardziej eleganckich. Zarówno dla wesołych, jak i pięknych kobiet i kobiet. Dostępne są również pudełka i zestawy prezentowe.

Skarpety damskie Calvin Klein

Męskie skarpety Calvin Klein

Tommy Hilfiger

Skarpety Tommy'ego Hilfigera są przyzwoite i nie rzucają się w oczy. Oddzielne, dwa, trzy, w pudełkach podarunkowych o różnych wzorach, które wystarczy umieścić pod choinką.

Skarpetki damskie Tommy Hilfiger

Męskie skarpety Tommy Hilfiger

XPOOOS

Awangardowe skarpetki, które nie tylko zapierają dech w piersiach, ale także jakość i wygodę. Ich rozmiary są unisex, więc nie bój się, że obdarowane będą małe lub duże.

Skarpety Xpooos

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?