−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 70 godzin 11 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Slipps - Czech-Slovak Mark for You

  %19. %10. %2018      Ze świata mody

Nosimy prawie każdego, każdy w domu ma parę zapasowych do odwiedzenia. Kapcie, pantofle, tak jak te trampki, dzięki czemu ich nogi są ciepłe i nie skarpetki na skarpetkach.

Są to głównie monochromatyczne, nudne, słabe z uniwersalnym rozmiarem dziecięcych nart, gdzie można ślizgać się po podłodze, gdy patrzy się w komnaty zamkowe.

A co, jeśli byli inni? We wszystkim?!


Czy nie byłoby wspaniale wrócić do domu po ciężkim dniu i wskoczyć w kapcie, które sprawią, że uśmiechniesz się na twarzy? Czy nie byłoby przyjemniej oferować pantofel, który by pasował? To było! A my jesteśmy dla Ciebie!

Kapcie poślizgowe

Marka Slippsy zawiera nie tylko kapcie, z których dosłownie idzie figlarność. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety mogą poczuć to, ciepło i radość. Są miękkie, wygodne i antypoślizgowe, więc nie przejmuj się tym, że zmieniasz swoje mieszkanie na śliską ścieżkę.

Slippy

Zakres Slippsy ukrywa również oryginalne pasy i skarpety do parowania . Wszystko w projektach, które są takie same lub podobne, abyś mógł stworzyć kreatywny strój do domu dla siebie i swojej kochanej połówki.

Slippy

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?