−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 186 godzin 5 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Strój dla dodatkowych zabójców świątecznych

  04. 01. 2019      Ze świata mody

Wszyscy dobrze się znamy. Guliny podczas świąt Bożego Narodzenia nie będą się opierać żadnemu z nas. Degustacja, relaks i jedzenie słodkich ciasteczek, pysznych kanapek, soczystych pieczeni, tradycyjnej sałatki, nieodpartych przekąsek lub podszytych misek. Nie powinni przegapić słodkich napojów, często z kroplą alkoholu, abyśmy mogli nadal jeść zdrowie i szczęście każdego z nas. Nie omijamy lodówki, lustra ani ciężaru z dużym łukiem.

Ale Nowy Rok nadchodzi z wieloma rezolucjami. Często zdarza się zrezygnować z funta wyżej wymienionego użycia. Tak więc w styczniu liczba kalorii, które otrzymujesz maleje tak szybko, jak rośnie liczba osób zapisanych do centrum fitness. Szkolimy, wzmacniamy, rozbijamy. Spełnianie energii i determinacja. A czego nam brakuje, aby było jeszcze lepiej? Super strój!

Pracujmy nad pracą! Ładnie wyglądamy, gdy sprawimy, że będzie dobrze wyglądać :-)

Niezależnie od tego, czy lubisz centrum uwagi, czy wolisz mieszać się z tłumem, kolekcja sportowa Desigual zaoferuje ci "właściwy orzech" od stóp do głów.

A ponieważ w formie, w jakiej chcą trzymać nie tylko kobiety, ale także panowie, mamy wskazówkę, aby uzyskać wygodny, sportowy strój męski od Under Armour, który lubi każdy sportowiec.

Tak odważnie i zrzucając kilogramy, utrzymując kondycję i dobrze uwalniając endorfiny!

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?