−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 185 godzin 24 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Styl armii - nieśmiertelny trend w modzie

  21. 02. 2018      Ze świata mody

Armia lub styl militarny to modowy trend, który jest popularny wśród wielu ludzi na całym świecie i nie jest zaskakujący. I znów wraca do mody, albo nigdy z tego nie wyszła, tylko inne style mody zostały przez niego wyprzedane. Więc jeśli ukryłeś maski na dnie szafy, możesz je śmiało wyciągnąć. Styl armii to nie tylko wojskowy styl, nie oznacza to, że zakrywasz spodnie i koszule od stóp do głów. Spójrzmy, jak się noszą.

Jeśli nie potrzebujesz maski, nie oznacza to, że nie możesz sobie pozwolić na wojsko, drogie panie. Tak jak czyjś czarny kolor jest jedyną nadającą się do noszenia opcją, która wkrótce zmieni kolor na biały, z jakiegokolwiek powodu, oznacza to po prostu, że możemy modyfikować modę na różne sposoby. A więc możesz nosić styl armii na własną rękę .

Kolory i akcesoria

Podstawowe kolory armii to: zielony, khaki, brązowy, szary, beżowy i czarny, ale także wino . Innym nieodłącznym elementem stylu armii są szpilki, napiwki i podkładki, które dotyczą zarówno odzieży, jak i akcesoriów. Torebki, torby, plecaki, parki lub różne szczyty. Nawet w Desigual można znaleźć elementy stylu armii, takie jak ta torebka Desigual .

Desigualowa torebka

Wzory i materiały

Wzór maski nie jest jedyną domeną stylu armii. Popularna jest również tkanina lub skóra ekologiczna. Będziesz wyglądać idealnie w fotelach z oversize khaki tope . Jest kilka opcji i fantazje zdecydowanie nie są ustawione. Ulubiony dżins i biała koszulka, można dodać stylowy park wojskowy. Możesz zainspirować się strojem Fornarina .

park Fornarina

A co z twoimi stopami?

Styl armii z natury obejmuje klasycznych "Kanadyjczyków", ale można wyraźnie wymienić popularne buty Biker, ale także platformy na platformie lub ulubione stroje Converse , wszystko będzie wyglądać świetnie, jeśli dopracujesz swój strój zgodnie ze swoją perfekcją.

Converse Sneakers

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?