−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 111 godzin 34 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Stylowa dekoracja ogrodu na imprezę i grilla!

  24. 05. 2016      Ze świata mody

KONE-N-Y! ....! Wiosna jest w pełnym rozkwicie i bierzemy ją pełną łyków. To, czego nie możemy się doczekać przez większość naszej zimy, to nasz ulubiony sezon grillowania. W te dni, kiedy wracamy do domu przy ogrzewaniu lub przy kominku, już nie ma, a teraz możemy się spodziewać długiej wieczornej wycieczki. Czy masz ogród i czy chciałbyś go odmłodzić latem tego roku i sprawić, by Twój sprzęt był naprawdę wyjątkowy? Oczywiście prawidłowo przyprawiony stek jest podstawą właściwego grillowania, ale co z wyposażeniem ogrodniczym ? Nie wiesz, co możesz sobie wyobrazić? Nie bój się, damy ci świetne wskazówki!

Zaskocz swoje stylowe akcesoria . Tegoroczne trendy w modzie są pełne kolorów, nie tylko w odzieży i dodatkach modowych, ale również w dekoracjach. Wyposaż się i zainspiruj wybranymi elementami ogrodu.

Ważnym elementem są siedzenia i poduszki , obrusy lub serwetki. Atrakcyjne, stylowe i modne produkty są oferowane przez Melli Mello . Ta marka kolorów, a nawet "szalone", a czasem infantylne motywy zdecydowanie nie boją się.

Łącząc różne kolory i motywy, idealnie dopasujesz ogród, akcesoria Melli Mello można łączyć z innymi. Pozwól się zainspirować naszym artykułem i przygotuj się na znajomych oraz blisko stylowego grilla.

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?