−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 35 godzin 50 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Stylowe buty "Conversky" zapewniają komfort i dyskomfort

  %17. %05. %2016      Ze świata mody

Marka Converse to nasze bicie serca. Chociaż nie współpracuje z projektami charytatywnymi na taką skalę jak marka Toms, jest to z pewnością legendarne ...! To jest na świecie, kto by to powiedział, jakieś tysiąclecie. I oferuje świeże kawałki, których nie da się zastąpić i nigdy nie wychodzi z mody.

Pisaliśmy już o historii Converse w poprzednim artykule. Dlatego naszym zamiarem nie jest powtarzanie. Jednak obecnie na naszych różnych pokładach mamy nowe sneakersy Converse i chcemy je wam przedstawić. Więc usiądź i pozwól się zainspirować.

Na przykład te Chuck Taylor All Star Sex Pistols . T- shirty są niskie i są ozdobione czarno-białymi motywami z czerwonymi "Sex pistols" , te style są charakterystyczne, świeże i, co najważniejsze, wygodne.

Oryginalne buty są również w kroju jean , które są niskie i mają wyższą gumową podeszwę. Te sneakersy Converse są w ciemniejszym odcieniu niebieskiego i przypominają dżins. Będą zatem świetne do sportowych i elegancko sportowych ubrań.

Marka Converse nie zapomina nawet o miłośnikach "kostek" . Co powiesz o tych wyjątkowych elementach?

... Byliśmy ich fanami i możesz nam ufać, że wyglądasz lepiej na nodze niż na zdjęciu. ;) Więc odważcie się i bądźcie inni ...;)

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?