−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 70 godzin 11 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Stylowe buty dla małych i dużych zwierząt ...

  %25. %05. %2016      Ze świata mody

Większość kobiet uwielbia buty, kupuje je luzem i pęka w szwach. Im więcej butelek rośnie, tym wyższa zawartość buta, ponieważ oczywiście rezygnujemy z ciężkiego serca naszych "zwierząt domowych", ale kiedy potomkowie podchodzą z wiekiem, oczywiście myślimy o nich, a ich komfort jest dla nas najważniejszy. że buty dla naszych kochanków będą przyjazne dla zdrowia, ale będą również podlegać najnowszym trendom w modzie, więc wyobraźmy sobie kilka.

Crocs

Zdrowe, z wkładką ortopedyczną, kolorowe i wygodne, 100% buty dziecięce Crocs są praktyczne i świetnie wyglądają. Marka Crocs oferuje buty dla dziewczynek, chłopców, ale także dla najmniejszych.

Desigual

Stylowe, nietradycyjne, a przede wszystkim oryginalne botki to marka Desigual . Buty są wygodne, eleganckie, sportowe, również przyjazne dla zdrowia, odpowiednie do każdego stroju do codziennego noszenia.

Melissa

Unikalne, luksusowe i wyjątkowo stylowe buty oferują markę Melissa . Balerinki Melissy również pokochają twoje księżniczki i zrobią z nich wielką paradę. Są to kolekcje, w których wybierzesz motywy zwierzęce lub jeszcze bardziej eleganckie wzory. Czy to kot czy łuk? On naprawdę ma Melissę.

Mel przez Melissa

Mel jest młodszą siostrą Melissy, przedstawiającą buty, które są bardziej przystępne i które są bardzo podobne do Melisskam, więc twoje córki zostaną ozdobione wspaniałymi i uroczymi botkami. Matki mają wielką przewagę, a ich chłopięce buty można łatwo dopasować.

Zaxy

Marka Zaxa jest naszą najnowszą innowacją, "zamiennikiem" Melissy, i oferuje nietypowe buty ze specjalnie zmodyfikowaną wewnętrzną wkładką, a wkładka jest zmiękczona, dzięki czemu Twoja księżniczka poczuje się jakby chodziła po chmurze Ponadto pasują do siebie i wyglądają jeszcze lepiej.

Emu

Buty Emu wykonane są ze specjalnej wełny owczej z Australii. Buty mają wkładkę w kształcie ortopedii, a piłki mają również wzmocnioną piętę, więc nie ma deptanie. Jeśli wolisz, aby Twoje dziecko miało ciepłe nogi, aby nadążyć za butami wysokiej jakości, zdecydowanie wybierz tag EMU, który myśli nawet najmniejszy.

Toms

Szlachetnym lukrem na torcie jest marka Toms , która jest wyjątkowa nie tylko w przypadku projektów, ale także w ramach świetnego projektu ONE FOR ONE . Kupując te buty, nie tylko uczynisz swoje dziecko pięknym dodatkiem, ale także przyczynisz się do tego, co dobre. Za każdą kupioną parę butów dostanie kolejne dziecko z kraju rozwijającego się. Możesz więc kupić buty nie tylko dla swojego zwierzaka, ale dla całej rodziny. Więcej informacji na temat tej marki można przeczytać w naszym poprzednim artykule na temat butów Toms .

Czy zostaliśmy zainspirowani przez ciebie? Jest to dobre, ponieważ zdrowie i piękno idą w parze, więc ciesz się wysokiej jakości i gustownym obuwiem nie tylko dla swojego potomstwa, ale także dla siebie i gdzie indziej niż na www.different.cz .

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?