−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 51 godzin 55 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Sukienka Maxi - Trend mody pasujący do każdej postaci

  %27. %04. %2018      Ze świata mody

Najbardziej wygodny letni strój? Sukienka maxi! Strój, który pasuje do każdego rodzaju postaci? Sukienka maxi! Proste, stylowe i casualowe? Sukienka maxi! Zgadza się, sukienki maxi są najbardziej wygodnym strojem, jaki można sobie wyobrazić na lato. Możesz je nosić zawsze i wszędzie, na wysokich obcasach, w niskich balerinach, klapkach, sandałach, a nawet trampkach. Krótko mówiąc, wyobraźnia nie dotyczy tego stylu. Taki strój jest marzeniem każdej kobiety, a mężczyźni mogą tylko zazdrościć im. Zostali uznani za najbardziej komfortowy strój letni na drugi sezon, a tegoroczna torba została dosłownie zrujnowana.

Sukienki Maxi są zatem wygodne na kilka sposobów, jak już powiedzieliśmy, nosząc je przez cały czas, a jeśli weźmiesz kawałek lekkiego, oddychającego materiału, jesteś prawie niewygodny na ciele, co jest odpowiednie w 30 stopniach. Poza tym po prostu je wkładasz i po prostu idziesz. Ale takie stroje muszą być dopracowane dzięki stylowym dodatkom modowym. Ale są to sukienki, których nie potrzebują, takie jak sukienka Maxi marki Desigual .

Hiszpańska marka Desigual znana jest z kolorowych modeli, które nie są modne. I tak dla Ciebie, mamy wskazówki dotyczące sukienki maxi właśnie od marki Desigual. Marka nie zawiodła nawet w tym roku, ponownie podlega aktualnym trendom w swoim specyficznym stylu. Możesz wybierać spośród różnych cięć, materiałów i kolorów. Oprócz sukien maxi w naszym sklepie można również znaleźć overi maxi, w podstawowym kolorze czarnym i białym. Nałożone na pierwszy rzut oka wygląda jak sukienka, ma wolne spodnie, ale jest tym bardziej wygodne, ponieważ nie trzeba oglądać.

sukienki maxi Desigual

sukienki maxi Desigual

maxi overal Desigual

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?