−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 68 godzin 34 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Sukienka na podstawie Twojej figury

  %07. %06. %2019      Ze świata mody

Lato zbliża się dużymi krokami. A to jest ten odpowiedni moment na sukienkę! Zastanawiasz się, jaki krój sukienki wybrać? Nie masz pojęcia, w jakim kroju mogłoby Ci być fajnie? Jesteś w odpowiednim miejscu. My dla Ciebie przygotowaliśmy proste instrukcje, jak dobrać odpowiedni krój na podstawie figury. Daj się zainspirować a zabłyśnij. 

Trapezowy

Krój trapezowy ma zazwyczaj krótszą długość, czyli jest odpowiedni przede wszystkim dla figur niższych. Pochlebia figurze ze szerszymi bokami a wyraźnym tyłkiem.

dámské šaty Desigual

Dopasowany


Dopasowany krój sukienki pozwoli pięknej kopulastej sylwetce kobiecej na wybicie się. Optycznie wyczaruje wąski pas i wybiją się biodra. 

dámské šaty Desigual

Oversize

Oversize sukienki kochamy z kilku powodów - są niewiarygodnie wygodne a ukryją wszystko, co trzeba. 

dámské šaty Desigual

Ołówkowy

Ołówkowy krój sukienki podkreśla figurę. Sukienka jest idealna do pracy, do towarzystwa lub na wesele. Czyli jest lekko dopasowana, ma długość do kolan. Odpowiednia do figury asymetrycznej, gdzie kształty kobiece są proponcjonalne. Ale większy rozmiar również nie przeszkaza! :) :)

dámské šaty Desigual

Prosty


Prosty krój sukienki powinny wybierać kobiety z figurą chłopięcą, czyli z niewyraźnym pasem a niekopulastymi biodrami. Pasuje rówież do kobiet w kształcie tzw. jabłka, czyli z wyraźniejszą partią brzucha a wąskimi nogami. Brzuszek schowa się a nogi wyróżnią się! 

dámské šaty Moodo

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?