−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 51 godzin 57 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Supermodelka, którą goniła w szkole za jej pojawienie się

  %10. %12. %2014      Ze świata mody

Supermodelka z pofałdowanym ciałem i twarzą. To dwudziestoletnia Chantelle Brown-Young. Prawie całe jej życie zwróciło jej uwagę. Niestety nie pozytywne. Jej otoczenie roześmiało się i uśmiechnęło z powodu choroby.

Chantelle Brown-Young Chantelle Brown-Young

Kiedy Chantelle miała 4 lata, miała bardzo niewygodną chorobę zwaną bielactwem. Choroba ta charakteryzuje się utratą pigmentu skóry w całym ciele. Mroczne ciało Chantelle zaczęło tworzyć białe plamy, które były bardzo widoczne.

Choroba bielactwa nie jest zaraźliwa, ale ludzie wokół tej choroby zachowują się zawsze w stylu "Wolałbym być ostrożny". I z tym Chantelle zmagało się z dzieciństwem i młodością. Dzieci w szkole nawet zachichotały, ponieważ zawsze przyciągały uwagę i były idealnym celem.

Chantelle dla Desigual Chantelle dla Desigual

Kiedy Chantelle Brown-Young miała 16 lat, znany fotograf z Toronto zauważył ją i postanowił wykorzystać jej interesujący wygląd i spróbować pomóc jej w świecie mobli. Zrobili pierwsze zdjęcia, które Chantelle zaczęła udostępniać tylko na swoim Instagramie.

To wystarczyło, a zainteresowanie ludzi było naprawdę ogromne. Jej profil rozprzestrzeniał się jak lawina, a kiedy nie lubiła już Chantelle, musiała ją pamiętać.

W 2014 roku dokonał najbardziej fundamentalnego przełomu, czyniąc z niego supermodelkę świata rzeczywistego. Była częścią amerykańskiego Next Topmodel, gdzie Chantelle zaprosiła Tyr Banks. Ten reality show, który jest bardzo popularny w USA, nie wygrał, ale cały świat mógł to zauważyć.

Chantelle - model z plamami Chantelle - model z plamami

Dla wielu światowych marek ta supermodelka jest właśnie tą osobą, która może pokazać, że są piękni ludzie, którzy noszą coś, co nieco odbiega od wyobrażonego "ideału piękna".

Chantelle natychmiast zaczęła oferować oferty od światowych marek. Najbardziej znaną marką jest DESIGUAL , dzięki której Chantelle stała się jedną z głównych twarzy kolekcji Jesień / Zima. 14. Spiczkowana część Desigual została stworzona dla niej. I musimy przyznać, że zdjęcia z tą piękną kobietą są naprawdę niesamowite i mają odpowiednią opłatę.

Chantelle - model z plamami Chantelle - model z plamami

Desigual wiedział doskonale, że przynajmniej zdarzy się, że ludzie to zauważą i rozwiążą. I to jest najważniejsze. Desigual i Chantelle Brown-Young to obecnie bardzo powiązane tematy i uważamy, że liczą na inne kolekcje z Desigual . Ale zaskoczmy ...

Chantelle jest po prostu inna. I tacy ludzie nigdy nie zmieszczą się w tłumie. Zawsze będą ciągnąć świat do przodu. I właśnie to jest. Bądź inny;)

Idealna kolekcja tej supermodelki dla marki Desigual Idealna kolekcja tej supermodelki dla marki Desigual

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?