−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 111 godzin 45 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Szalik nie tylko na szyi

  30. 06. 2013      Ze świata mody

Tym razem przynosimy Ci wskazówkę, by ożywić swoją garderobę jednym szalikiem. Szaliki i kubki wszystkich możliwych kolorów i rozmiarów to ostatnie lata, aby trafić zimę i jesień, ale jeśli wybierzesz odpowiedni kształt i materiał, stanie się on jedynym szalikiem, który będzie twoim wieloletnim przyjacielem.

Szal Desigual Cok Szal Desigual Cok

Szalik nie jest tylko naszyjnikiem. Wybierz wielofunkcyjny pałąk na głowę, wystarczająco długi i szeroki i obserwuj następujące wskazówki i porady. Jasne, krótkie i małe filiżanki mają swoją magię, ale jeśli wybierzesz większy szal, będzie ci służyć jako sukienkę. Wystarczy owinąć wokół szalika wokół ciała i powiesić płaty w talii.

Szal Desigual Cok Szal Desigual Cok

Taki szal powinien mieć co najmniej dwa metry długości, aby mieć wystarczająco dużo miejsca do wiązania i owijania wokół ciała. Idealny jest wybór lżejszego i drobniejszego szala, który może być używany w ciepłe letnie dni, na przykład jako parakeet do strojów kąpielowych. Jednocześnie, ze względu na wystarczającą długość, nie ma problemu, aby owinąć go wokół szyi kilka razy w zimie, aby zapewnić wystarczającą izolację od mroźnej pogody.

Szal Desigual Cok Szal Desigual Cok

Czy chcesz zaoszczędzić miejsce w walizce na nowe wakacje jako pamiątkę? Z jednym szalikiem masz tylko kilka sposobów na stworzenie wygodnej, płynącej letniej sukienki. Do basenu szalik jak pareo, na kolację jako strój gorsetowy. To wymaga odrobiny wprawy, a przede wszystkim cierpliwości :-)

Szal Desigual Cok Szal Desigual Cok

Usługa zapewni Ci kolorowy szalik, który ożywi codzienny strój. Czy uważasz, że jednokolorowa sukienka jest nudna i głupia? Ożywiasz je jasnym szalikiem. Spróbuj na przykład szaliki Desigual, które mają wiele wariantów kolorystycznych i łącz je z praktycznie wszystkim, po prostu zachowuj podobne spektrum kolorów.

Szal Desigual Cok Szal Desigual Cok

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?