−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 111 godzin 32 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Szczęśliwe skarpetki lub kolorowe skarpetki

  05. 11. 2014      Ze świata mody

Nowa marka, która po prostu Cię zabawi. Mowa dotyczy kolorowej skarpetki skarpetki Happy Socks , która produkuje piękne, zabawne, kolorowe cuchnące skarpetki :)

happy-skarpetki-skarpetki w kolorze Skarpetki kolorowe Happy Socks

Pomysł ten zrodził się twórcom wiosną 2008 roku. 2 Przyjaciele mieli zobaczyć szczęście poprzez codzienne potrzeby przekształcone w kolorowy design z solidnym standardem maksymalnej jakości, wykonania i kreatywności. I to były niezbędne skarpetki :) I ta wizja, zespół skarpetek Happy Socks był perfekcyjny. Dzisiaj te kolorowe skarpetki sprzedawane są w ponad 70 krajach na wszystkich kontynentach. Happy Socks oferuje prawie nieskończoną różnorodność modeli i wzorów, wykorzystując szeroką gamę kombinacji kolorystycznych i oryginalnych wzorów.

Skarpety Happy Socks Skarpety Happy Socks

Krótko mówiąc, istnieje kilka skarpetek jakości na każdą okazję, myślenia i stylu. Wszystkie skarpetki są wykonane z wysokiej jakości bawełny, a czubek ręcznie szyte. Dostępne są kobiety w jednym rozmiarze od 36-40 i mężczyźni w przedziale 41-46.

Pożegnajcie więc czarne skarpetki i witajcie szczęśliwe i szczęśliwe skarpetki z Happy Skarpetki , które nadadzą waszemu nudnemu strojowi nastrój i styl. Teraz nie musisz się martwić o znalezienie nudnych skarpetek pod drzewem. Teraz jest seria hitów o nazwie Happy Socks. Więc pokaż kolorowe stopy całemu światu!

szczęśliwe skarpetki Szczęśliwe skarpetki

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?