−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 36 godzin 36 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Szminka Yves Rocher w prezencie

  %27. %03. %2017      Ze świata mody

"Moda pozwala kobietom być takimi samymi, ale nigdy nie jest taka sama" - mówi Senta Berger, która prawdopodobnie wie, o czym mówi, kobiety są zawsze najładniejszą częścią ludzkiej rasy, a nie tylko wewnętrzną pięknością, ale także zewnętrzną. lubią ładnie się ubierać, a nawet gdy spotykają inne kobiety w podobnym lub tym samym stroju, każdy wygląda inaczej, więc nasz e-shop mody, który nie jest dedykowany kobietom, oczywiście wywołuje different.com - zawsze znajdziesz coś w co jeszcze możesz zrobić?

A ponieważ lubimy Cię rozpieszczać, zdecydowaliśmy się wziąć luksusową szminkę Yves Rocher jako prezent przy każdym zakupie powyżej 1000 $ . Nie tylko dbamy o twoją zewnętrzną stronę, ale także wierzymy, że pieszczymy twoją duszę. Ponieważ gdy tylko poczujesz się świetnie na zewnątrz, będziesz w środku i jedziemy.

Szminki Yves Rocher mają cenę 450 USD , więc zdecydowanie nie są gorsze. Ponadto oferujemy szeroką gamę kolorów, aby zapobiec tym samym wargom. Mielibyśmy uśmiech na twojej twarzy tylko po otwarciu paczki z przedmiotami lub akcesoriami, a swój pocałunek z miłości pomalowałbyś szminką.

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?