−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 35 godzin 32 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

T-shirt, który możesz wykonać każdego dnia? Tak, Dizzplay!

  %16. %07. %2013      Ze świata mody

Prawdopodobnie słyszałeś o koszulkach Dizzplay, ale wiele osób wciąż wkurza się, jak to działa. Czasem ktoś mówi nam, że tego chce, i koszulę z napisem jego imienia. Ale sam może napisać to imię. A następnego dnia potrzebujesz numeru telefonu. Lub życzenie, aby ktoś się urodził. Lub nazwę drużyny, którą lubi. Lub jest z przyjaciółmi na przejażdżce kobiet. Lub, że marnują swoją wolność. Lub ... lub cokolwiek. Oto geniusz koszulek Dizzplay!

Nowoczesne zapięcie na rzep to sekret zmiany napisu. Dizzplay - Jedna koszulka i co drugi dzień

Jak to działa dokładnie? Każda koszulka Dizzplay ma ultra-nowoczesny rzep z przodu, który wygląda jak tkanina na zewnątrz, ale działa jak zwykłe zapięcia na rzepy. Ale na każde rzep, ale potrzebujemy jego drugiej części z hakami, a to litery Dizzplay T-shirty. Więc rozumiesz? Możesz po prostu cofnąć i wkleić każdą literę. Czy możesz oderwać się i trzymać? Co mówi na rzep? :)

Zapięcie na rzep to sekret zmiany napisu. Zapięcie na rzep to sekret zmiany napisu.

Dzięki nowoczesnemu rzepowi i pakietowi liter (niektóre znajdują się w pakiecie 4X - np. A, E itp.) Nie musisz już zajmować się wydrukami. Stawiasz własny pomysł w kilka sekund.

Symbole liter i symboli Dizzplay zawierają szeroki zakres. Symbole liter i symboli Dizzplay zawierają szeroki zakres.

To nie tylko produkt, który może być zabawą i rozrywką. Jest to również bardzo interesujące, nieoczekiwane i potężne narzędzie biznesowe i reklamowe. Możesz łatwo przechwytywać i promować swoje produkty, usługi, wydarzenia i wiele więcej.

Barman z sztuczką Dizzplay i koktajlem akcji. Czy chcesz Mojito? :) Barman z sztuczką Dizzplay i koktajlem akcji. Czy chcesz Mojito? :)

Przykłady sytuacji życiowych, w których Dizzplay jest idealnie dopasowany, rozkosznie opisują historię Marka i Nikola. Od zapoznania się z rodziną. Rozejrzyj się i może będziesz miał gęsią skórkę jak my: https://dizzplay.com/en/dizzplay-pribeh :)

Koszulka Dizzplay może być użyta na przykład do zamówienia dłoni :) Koszulka Dizzplay może być użyta na przykład do zamówienia dłoni :)

Dzięki specjalnej ofercie cena za koszulkę i opakowanie liter lub symboli jest naprawdę przystępna. Teraz nie ma na co czekać, ponieważ sam możesz zostać projektantem swojej sztuczki :) Twoi przyjaciele otworzą z radości usta i zamkną je, gdy wyjdziesz z pokoju;)

Dizzplay T-Shirt and Letters - Oferta akcji Dizzplay T-Shirt and Letters - Oferta akcji

Dizzplay Koszulki Dizzplay Koszulki

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej: www.dizzplay.com  

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?