−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 35 godzin 30 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

TikkaakJinak- Oryginalna biżuteria ze starych zegarków - Wywiad

  %17. %02. %2014      Ze świata mody

Biżuteria jest ważnym elementem każdego stroju. Marka Tikkaak Jinak produkuje oryginalną biżuterię od zegarków. Przedstawiamy wywiad z ich projektantem Janem Nyergesem:

Designérka Jana Nyergesová- TikŤakJinak Projektant Jana Nyerges - TikTakJinak

1. Jak powstała marka? Skąd pomysł na tworzenie biżuterii z zegarka?

Znak towarowy powstał w październiku 2009 r., A sama nazwa TikkaakJinak oznacza "obserwuj inaczej". Jest to marka czeska i dlatego ma czysto czeską nazwę i być może nieco się uśmiecha. Jednak marka nie koncentruje się wyłącznie na zegarkach, ale również na recyklingu, ponieważ oferuje biżuterię nie tylko ze starych zegarków, ale także z innych materiałów - np. Starych części komputerowych, starej biżuterii, zepsutych zepsutych aparatów i wielu innych nieużytecznych przedmiotów.

TikkaakJinak-klejnot z części TikkaakJak - biżuteria z części

Inspiracją do powstania marki było połączenie namiętności ze starymi rzeczami i relacją do stworzenia. Klejnoty były pierwotnie przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego, w związku z dużym zainteresowaniem moich przyjaciół narodziła się marka TikkaakJinak.

2. Jak długo marka jest dostępna na rynku?

Marka TikTakJinak istnieje na rynku od szóstego roku i zalała świat wirtualny w trakcie jego trwania, wzbogaciła wielu klientów i klientów i rozprzestrzeniła się na wiele osób w całej Republice Czeskiej. Oprócz sprzedaży produktów na stronie www.DifferentFashion.cz ma także kilka programów telewizyjnych, radiowych, drukowanych i udział w kilku wystawach.

3. Dla jakiej grupy ludzi wyznaczono TikTakakinak?

Oryginalna biżuteria i dodatki marki TikThakJinak są przeznaczone dla wszystkich osób, które nie boją się odróżnienia od innych. Ci ludzie nie mogą wiązać się z dyktaturą mody, nie boją się łamać konwencji, lubią nowe pomysły i podejścia. Biżuteria jest często charakterystyczna, niezwykła i oryginalna, i gwarantuje, że jest nie do pobicia.

TikkaakJinak-klejnot lalki TikkaakJak - lalka z biżuterią z klejnotami

4. W szczególności, jakie produkty tworzysz?

Jest to seria klasycznej biżuterii dla kobiet - kolczyki, naszyjniki, pierścionki, broszki, ale także dla mężczyzn - spinki do mankietów, bransoletki. Kolejnym produktem jest zamówienie klienta. Inną popularną biżuterią i akcesoriami są pamiątkowe plakietki lub zabytkowa biżuteria. Niezależnie od tego, czy jest to biżuteria czy modne akcesorium, każdy ma swój charakter, historię i oryginalność.

5. Jak długo należy tworzyć 1 klejnot?

To zależy od samego produktu i na życzenie klienta. Przy opracowywaniu nowych form biżuterii i nowych ścieżek oraz pracy na zamówienie proces tworzenia trwa jeszcze kilka dni lub miesięcy, gdy wspólnie z klientem poszukujemy ostatecznej formy biżuterii w osobnych krokach, aby klient był całkowicie usatysfakcjonowany. W przypadku produktów, dla których procedura już istnieje, czasami jest to kwestia kilku godzin, ale czasami kilku dni. To zawsze zależy od złożoności, wielkości biżuterii i dostępnego materiału.

6. Czy TikkaakJinak jest dobry dla wszystkich?

Tak, biżuteria i akcesoria są dostępne dla każdego. Są one zaprojektowane w różnych seriach, aby każdy klient mógł wybrać zgodnie z ich opcjami. Niektóre serie są dostępne od kilkuset koron, droższych kawałków na zamówienie, od 400-900 koron wzwyż. W każdym razie klejnot jest zawsze oryginalny.

7. Czy biżuterię wykonano ze starych zegarków, gdzie dostajesz zegarki?

Doskonałym źródłem zegarków i innych przedmiotów, których nie można użyć, są moi przyjaciele i znajomi. Z materiału, który otrzymuję, używam absolutnie wszystkiego, okularów zegarów, zegarów, maszyn, wszystkiego, czego używam i wracam do życia.

TikkaakJinak-klejnot ze starej tarczy zegara Klejnot i szyja ze starej tarczy

8. Jeśli mamy stary zegarek w domu, na przykład po babci, czy możemy zwrócić się do ciebie i uczyni nas nowoczesną rzeczą do noszenia?

Oczywiście jest to częste żądanie moich klientów i mogę powiedzieć, że bardzo lubię tę pracę. Stary niefunkcjonalny zegarek zmienia się w oryginalny klejnot, który każdy może nosić jako część nowoczesnego stroju. Zegarek i związana z nim pamięć kogoś bliskiego nie leżą u dołu szuflady, ale wciąż jest z tobą, ma tylko nowy wygląd i nową historię. Przekazuję stare niepotrzebne rzeczy i nadaję im nowy cel i nowe miejsce we współczesnym świecie.

TikkaakJinak-kolczyki z tarczy zegara TikkaakJinak-kolczyki z tarczy zegara

Możesz kupić biżuterię TikThakJinak tutaj: TikTakJinak - oryginalne jeansy na DifferentFashion.cz

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?