−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 50 godzin 50 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Top 5 najlepszych butów jesienią

  %16. %11. %2018      Ze świata mody

Upadek już tu jest! Przesuń klapki i klapki należy odłożyć. Jeśli jesteś jednym z miłośników butów sportowych, mamy dla Ciebie świetny przekaz, nie musisz się martwić, że przyjdziesz do nich zimą, mamy dla Ciebie wiele izolowanych części. Nie tylko trampki, ale także mokasyny, botki lub buty są oczywistym wyborem na jesienne stroje, więc dostarczamy wam 5 najlepszych botów w tym artykule, których nie powinniście przegapić w swoim jesiennym bucie.

Converse

Marka Converse to wyraźny wybór dla każdego fana mody sportowej lub swobodnej elegancji. Fakt, że tenisówki można nosić tylko przy dobrej pogodzie, nie jest już prawdziwy. Konwersje są również zimą. Skóra z wewnętrznym ciepłym futerkiem. Możesz wybierać spośród mnóstwa kolorów i kształtów, abyś mógł się nimi cieszyć.

Emu

Marka Emu stała się znana na całym świecie. Ale od czasu do czasu wiesz, że Emu to nie tylko pochwa. Możesz teraz wybierać spośród różnych kostek lub z mocha. Ale buty Emu mają wspólną cechę, są wykonane z owczej wełny i skóry, są przyjazne dla zdrowia i idealne na każdą pogodę.

Desigual

Oczywiście w pierwszej piątce nie może zabraknąć marki Desigual. Oprócz wielofunkcyjnych torebek i kurtek produkuje także wielofunkcyjne buty. Te buty mogą być wykonane, z których można zrobić botki lub buty.

Tommy Hilfiger

Marka Tommy Hilfiger to oczywisty wybór dla wszystkich, którzy kochają ponadczasowy styl i luksusowy design. Jesienią zdecydowanie nie należy mieć buta w bucie, którego można użyć do wyschnięcia i zmoczenia.

Toms

Jeśli masz ducha charytatywnego i lubisz oglądać aktualne trendy, powinieneś kupić jesienne buty Toms. Marka Toms współpracuje z projektem One for One. Co oznacza, że ​​za każdą parę sprzedanych butów daje kolejną parę dzieci z krajów rozwijających się.

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?