−15 % na wszystko (oprócz marki Anekke + Kara) z kodem EXTRA15Kończy za 160 godzin 10 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

TOP 5 VĚCÍ O BRAZILSKÉ ZNAČCE IPANEMA

  09. 08. 2019      Different TV CZ / SK

 

BUTY DAMSKIE IPANEMA

Nierozwiązane tajemnice lub pytania bez odpowiedzi towarzyszą ludzkości od niepamiętnych czasów, niektóre z nich zostaną wyjaśnione, ale wiele pozostanie nierozwiązanych. Ale uwaga! Tajny zespół, inny niż Departament Tajemnic, wybrał jedno takie pytanie, a następnie je rozwiązał. Ale nie martw się, to nie jest przerażające ani w inny sposób przerażające. Dziś przygotowaliśmy część DifferentTV o pięknej, brazylijskiej marce Ipanema. Więc naprawdę nie musisz się o nic martwić. Może może ... Po prostu się zakochałeś.

Marka Ipanema jest nieodłącznie częścią portfolio marki w Different.cz . Znalazła miejsce z wieloma z was i jesteśmy bardzo zadowoleni. Z tego powodu chcieliśmy wprowadzić markę Ipanema nieco bardziej niż markę brazylijską.

Ipanema została założona w 2001 roku w Brazylii. W szczególności w mieście karnawałowym… Rio de Janeiro. Buty Ipanema zostały wyprodukowane przez Grendene w tym samym roku i w tym mieście, które produkuje również twoją ulubioną markę Melissa lub Zaxy .

Ale Ipanema to nie tylko zwykłe klapki i pantofle. Buty Ipanema kryją w sobie coś niezwykłego. Coś, co podziwia i zna cały świat. Jest to coś, co można znaleźć właśnie we wspomnianym wyżej Rio. A co to może być? Musisz spojrzeć na to w naszym następnym odcinku.

IPANEMA

Opublikowany przez: Martin Špeta

Podobał Ci się ten artykuł?