−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 185 godzin 51 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Torebki Desigual dla pań i buntowników!

  17. 01. 2018      Ze świata mody

Mamy nową kolekcję Desigual Spring / Summer 2018, pełną wspaniałych i oryginalnych elementów mody nie tylko w odzieży, ale także w modnych dodatkach. W tym artykule chcielibyśmy przedstawić Wam najbardziej błyskotliwe torebki Desigual dla pań i buntowników! Desigual nie jest już tylko klasyczną dziczą, więc w tej kolekcji każda kobieta osiąga swój wiek i pozycję. Możesz wybierać zarówno sportowe kształty, jak i eleganckie. Zarówno z gotowych worków, jak i torebek crossbody na imprezę. Spójrzmy na nie. Podkreśla, że ​​wybraliśmy umiarkowane kawałki, a nie typowy Desigual.

Przestronna wielofunkcyjna torebka Desigual

Ten rodzaj Desigual, który nazywał się Capri, kochał wielu z was i nie jest zaskoczony. Należy do góry musi mieć kawałki, ponieważ nie jest to torebka jedna, ale trzy. Ta wielofunkcyjna torebka Desigual to w rzeczywistości 3w1. Masz dwa wzory i dwa rozmiary. Wewnętrzna torba może również służyć jako praktyczny crossbody do miasta, mocując do niego regulowany pasek. Koszt torebki jest bardzo podobny do innej, więc inwestowanie w tę torebkę 3 w 1 naprawdę się opłaca i nie będziesz musiał się martwić o konieczność przenoszenia ważnych rzeczy z jednej torby na drugą.

damska torebka Desigual

Dwustronna torebka Desigual

Elegancka, stylowa i jeszcze bardziej praktyczna jest ta dwustronna torebka Desigual . Dwustronna jest ta torebka w tym sensie, że ma inną, ale funkcjonalną klapkę z każdej strony, dzięki czemu możesz zmieniać obie strony w zależności od nastroju lub stroju. Ten elegancki kształt pasuje do wszystkich eleganckich kobiet.

damska torebka Desigual

Stylowa torebka crossbody Desigual

Dla wszystkich "rebeliantów" mamy świetną wskazówkę do torebki Desigual w stylu rockowym. Torebka ma praktyczny oderwanie i pasuje do każdego sportowego lub eleganckiego stroju z metalowymi elementami, podstawą ze sztucznej skóry i dużym zużyciem. więc możesz go także nosić jak list.

damska torebka Desigual

Oryginalny crossbody / Desigual

Jeśli chcesz czegoś niekonwencjonalnego, sięgnij po tę piękność. Możesz nosićtorebkę Desigual jako crossbody lub jako papier firmowy . Jest świetna, praktyczna, urocza, nadaje się na imprezę lub festiwal, ale także do codziennego noszenia, zarówno w prostych, jak i tych bardziej dzikich strojach. Fantazje nie są ograniczone.

damska torebka Desigual

Więcej inspiracji można znaleźć w naszej nowej pracy Różne TV !

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?