−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 35 godzin 12 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Torebki na laptopa - koniec nieestetycznych toreb na zakupy!

  %12. %04. %2018      Ze świata mody

Notebook jest nieodzowną częścią nie tylko dnia pracy dla wielu z nas. Jednak przenoszenie go nie jest łatwym i brzydkim pudełkiem wykonanym z materiałów tekstylnych przypominającym czarną skrzynkę, nie jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Nie tylko zwracają uwagę na to, że masz przenośny komputer, który jest jak koło zamachowe, ale brakuje mu odrobiny stylu, piękna i pomysłu.

Daj swojemu notebookowi miły "shuffle" i zastąp go stylowymi torbami, które rzadko rozpoznasz po zwykłych damskich torebkach! Torba Desigual jest niezbędna i jest to kolor gry, jej żartobliwość i oryginalność. Pomimo zauważalnego designu, twoje otoczenie nie będzie wiedzieć, czy nosisz woreczek do laptopa z laptopem, czy tylko przeoczoną torebkę, której musisz zazdrościć.

torebka desigualna

Dla romantycznych dusz wykonana jest torebka Anekkego . Jest idealny zarówno dla dziewcząt, jak i kobiet, zarówno do nauki, jak i do pracy. Znajdziesz tu nie tylko przegrodę na laptopa, ale także tablet i kolejne 5 wewnętrznych kieszeni ułatwiających porządkowanie drobiazgów.

Torba Anekke

Ale jeśli wolisz czarne klasyki, nie zawiedziemy cię. Elegancja połączona z praktycznością jest oferowana przez markę Calvin Klein . Czarna skórzana torba ze sztucznej skóry tak bardzo przyciąga twoje serce, że chcesz ją nosić bez laptopa.

Torba Calvina Kleina

Elegancki, praktyczny i wyjątkowo wyrafinowany design to idealna torba od Tommy'ego Hilfigera . Nadaje się do wszystkich ubrań, ponieważ przyciąga maksymalną uwagę otoczenia, a jeśli nie musisz nosić notebooka, możesz go używać do tabletów lub tabletów. To po prostu musi mieć !

Torba Tommy Hilfiger

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?