−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 166 godzin 50 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Torebki O bag - mania już uderzyła w nasz kraj

  30. 07. 2015      Ze świata mody

Moda to nasza pasja, dlatego dostarczamy nowych i nowych wskazówek dotyczących strojów i gorących trendów. Dzisiejszą gorącą wiadomością, którą uwielbiał nasz cały inny zespół, jest torba O torby . Jeśli nazwa nic Ci nie mówi, zauważyłeś już pomysłowe plastikowe torebki z uchwytami linowymi. Czy już wiesz?

Torba O torba Mangeta
Torebka O torebce Mangeta z czarną liną

Torba przyszła do nas z Włoch, gdzie torebki są dosłownie spragnione! Są wykonane ze specjalnego jakościowo silikonu, który jest lekki, elastyczny, doskonale trwały i jednocześnie wodoodporny. Konserwacja jest prawie zerowa. A największą sztuczką jest to, że możesz całkowicie złożyć tę torebkę i połączyć ją samodzielnie.

O mentol do ciała w torebce

O mentol do ciała w torebce

Torebka składa się z tak zwanego BODY. Bądź klasycznym większym rozmiarem lub mini. Wybór jest z szerokiej gamy kolorów, więc wybierz naprawdę wszystkich :)

Skórzana rękojeść Obag
Torba w kolorze turkusowej skóry

Ciało jest następnie umieszczone w 2 długościach. Dłuższy lub krótszy - idealny do torby mini O. Uchwyty mają kolor liny w kolorze naturalnym lub czarnym, dla wielokolorowego mosiądzu i / lub skóry . Dla skimmerów dostępny jest również uchwyt z klamrą, również w kilku kolorach. Torby na torebki O są tak popularne, że często nie są dostępne w całej Europie.

Torba O wewnątrz woreczku z tkaniny
Torba O wewnątrz woreczku z tkaniny

Ostatnia część worka O to torba na zamek błyskawiczny INSIDE FOLDED. Ponownie klasyczny lub mini wariant. Do wyboru jest kilka kolorów i wzorów. Ale niekoniecznie jest w torebce.

Więc czy spakujemy waszą idealną torebkę marzeń?

Torebką jest mentol z białym uchwytem ze skóry ekologicznej
Torebką jest mentol z białym uchwytem ze skóry ekologicznej

Więc jak to nazywasz? Kompozycja jest prosta i może być wykonana przez wszystkich. Dla mnie ta torebka to kompletna rewolucja;)

Więc złóż swój własny według gustu na different.cz i bądź stylowy i inny :)

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?