−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 146 godzin 28 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

TRAMPKI DAMSKIE NA WIOSNĘ

  %16. %06. %2020      Different TV CZ / SK

Czy pamiętasz swoje dzieciństwo? Na dworze od rana do nocy. Skórzane trampki, ale mnóstwo przygód? Jestem pewien, że tak! Nawet my w Different wspominamy nasze dziecięce lata od czasu do czasu i to właśnie dało nam pomysł na nowe wideo.

>

W pobliżu naszych biur mamy plac zabaw. Cóż, skoro w każdym z nas drzemie jeszcze dziecięca dusza, nie wahaliśmy się ani chwili i udaliśmy się do niego. Ale nie byliśmy sami.Przynieśliśmy ze sobą kilka zabawnych trampek.Kolorowe, wygodne buty, które wywołają uśmiech na twarzy każdego i rozjaśnią każdy dzień.

>

Jakie buty wybraliśmy? Skoro wybraliśmy się na plac zabaw, nie może zabraknąć obuwia sportowego. Wybraliśmy piękne Sneakersy Desigual, które dosłownie błyszczą. Są kolorowe, wygodne i w sam raz do takich aktywności.Na plac zabaw, na dłuższe spacery, czy na wędrówki po pięknych Czechach!

Gryxx trampki! Kolejne buty, ale tym razem inne. Mianowicie są to platformowe sneakersy, które w tym roku znów są trendy. Są one wysokie, mocne i wygodne. Mają one wiele zalet, a przede wszystkim są niekonwencjonalne. Są błyszczące i na pewno nie można ich przegapić.

Ulubione buty GOBY! Tak dla przypomnienia, to są Twoje ulubione wiosenne slip ony w tym roku. Nie tylko je lubisz, ale dosłownie je kochasz.

>

Mamy nic, ale pozytywne opinie od Ciebie na temat tych slip ons. Nie tylko je lubisz, ale dosłownie się w nich zakochałeś. Buty Goby są wyjątkowe w swoim wyglądzie i motywach. Są one absolutnie piękne. Można na nich zobaczyć kwiaty, zwierzęta, w tym na przykład koty i papugi... A jakie oni mają buty? Tylko GOBY!

Wybierz niektóre z tych butów w Different.com i powspominaj swoje dzieciństwo. Życzymy pięknych słonecznych dni, pełnych komfortu i... Załóż buty!

Opublikowany przez: Martin Špeta

Podobał Ci się ten artykuł?